Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más sem szereti saját magát...

Más sem szereti saját magát visszanézni videón?

Figyelt kérdés
Annyira nem bírom saját magamat visszanézni, nem vagyok szimpatikus saját magamnak. Ez normális?
2017. szept. 26. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett a külsőddel?
2017. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam magam videón nézegetni.

De azon ritka alkalmakon inkább csak vicces volt, mint kellemetlen, milyen fejeket tudok vágni, ha épp nem figyelek oda, vagy nagyon magyarázok

2017. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor zavar, amikor mozgok vagy gesztikulálok, az elég idióta tud lenni. Sima beszélgetős felvételekkel nincs bajom.
2017. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a saját hangomat nem szeretem. Beszédhibás vagyok (raccsolok), amit kimondva nem érzékelek, de videókon/hangfelvételeken mindig rájövök, hogy milyen fülsértő és szörnyű.

Meg rájövök, hogy mennyire nem bírok 1 percre nyugton maradni, de ez nem annyira zavar.

2017. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is. Nem bírom magamat, mert vannak olyan tulajdonságaim, amin egyáltalán nem tudok változtatni, hiába is tudom, látom magamon.
2017. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
A látvánnyal nincs gond de a hangom az mindig borzalmas.
2017. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!