Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok úgy, hogy itt...

Csak én vagyok úgy, hogy itt GYIK-on nem hiszek az önigazoló kérdésekben, mert mindenki úgy állít be, hogy helyzetet, hogy neki van igaza?

Figyelt kérdés
Akárhányszot meglátok számtalan olyan kérdèst, amiben a kérdezõ a környezetét kritizálja, és úgy teszi fel a kérdést mintha önigazolást várna, hogy dícsérjék õt, az igazság emberét, akkor végig sem kell olvasnom, de már szarkasztikus leszek:D Az az elképzelésem, hogy nem minden leírás föltétlenül öszinte, és nem tud pontosan felvázolni egy élet helyzetet, de arra van kihajazva, hogy egy valaki hatalmas igaz ember, és körülötte mindenki téved. Ezek pusztán ego-növelõ eljárások, vagy lehet is értelme vitatkozni ilyen kérdések alatt:D

2017. szept. 27. 13:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A végérõl lemaradt a kérdõjel..

*lehet is értelme vitatkozni ilyen kérdések alatt?

2017. szept. 27. 13:37
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Ezért most nekifutásból megdícsérlek, persze szarkasztikusan. :D

Üüüügyesvaaaaagy nekeeeedvanigazaaaad a másikahülyeeee

2017. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az ego nagyon fontos:(
2017. szept. 27. 13:45
 4/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés is kb ilyen.
2017. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gyakori kérdésezés "élet helyzetnek" számít, milyen szomorú:(
2017. szept. 27. 14:14
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Igazad van. Mit mondhatnék? Egyet kell értenem veled abban, hogy ne értsünk egyet a kérdezőkkel. Ez egy masszív paradoxon.
2017. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez egy reflektív kérdés, drágám. Nem állítottam semmit (és nem is állt szándékomban, sajnálom, ha magadra vetted) saját viszonyulásról írtam, önmagamra reflektálva, miszerint én bizonyos dolgot hiszek ("hinni"=érezni valamit, amirõl tudjuk, hogy nem föltétlenül igaz), meg hogy szarkasztikus vagyok.

Nem azt írtam, hogy "ez így van", hanem azt, hogy ez az "elképzelésem". Tehát szándékosan feltételes módban van megfogalmazva a kérdés. Nem hiába. Olyan kérdésekre reflektáltam, amelyek nem feltételes módban vannak írva, hanem akár felszólító módban:O

2017. szept. 27. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, egy picit sajnállak, hogy ezzel foglalkozol szabadidődben.
2017. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Ajánlj szabadidõ tevékenységet. Én nem sajnálom magam annyira, mint azt aki drogozik vagy iszik szabad idejében. Nem mindegy neked?
2017. szept. 27. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!