Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a férfiak, hogy...

Miért hiszik a férfiak, hogy pénzzel mindenkit meg lehet venni?

Figyelt kérdés

ma a kasszanal alltam a bevasarlo kozpontban, meg eppen mas fizetett elottem, mogottem pedig egy kb. 40-50 eves csavo volt, bar oszinten szolva annyira azert nem figyeltem meg. es a lenyeg az, hogy meg eletembe sose lattam korabban, de eroskodott, hogy hadd fizesse mar ki a kajaimat, vagy legalabb a csokimat, mert hogy en olyan rendes vagyok...(ezt abbol szurte le, hogy a kis tablat, ami elvalasztja a termekeinket egymastol, kitettem a vasarlando cuccaink koze.) meg ott lebegtette elottem a nagy tizezreseit, pedig egyertelmuen nem volt ra szuksege, mert csak egy peksutit vett, es volt ott kisebb penze is..konkretan mar nem tudtam, hogy razzam le, de nagyon szanalmas volt. el kene vegre felejteni ezt az ostoba sztereotipiat, hogy a noknek csak a penz kell...engem pl. kifejezetten idegesit is, ha valaki igy akar megvasarolni.

19/L



2017. szept. 27. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%

Ne általánosíts. Olyan nőkkel volt több èjszakás kalandom, akik 10/10-esek ès jó voltam nekik. Tudod mi volt a legtöbb amit kaptak tőlem? Fagyi, csoki, muffin, kv

Szóval a kèrdèsed alapból nem fair.

2017. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez a módszer 10ből 1-2x bejön neki ,ezért csinálja.Te a hibaszázalék voltál.
2017. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezen a gondolatmeneten haladva lehet. De akkor szeretek hiba lenni. :'D
2017. szept. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Nyiklván nem minden férfi hiszi ezt, amúgy több nőt ismertem, akit kifejezetten taszítottak a pénzes fickók.

De van, akit meg lehet venni, sokan, s ezt van, aki kihasználja, szintén sok.

Ez van, ne zavartasd magad, koptasd le gyorsan, sajnáld kicsit, ha akarod és ennyi :)

2017. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen helyzeteket ki kell használni ....Amúgy pénzért bármit megkapsz
2017. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lehetne BÁRKIT megvásárolni pénzel akkor nem lenne kitalálva a pénz.

Nyilván ez nem mindenkire vonatkozik, de példuál ebben az országban ami egy erkölcstelen szar egy átlagos magyar lány/barátnő szerzése 5000-15000 ezer forint a megtartása havonta olyan minimálisan 50, ha van kocsid azért furikázzál vele, de ő egy fillért nem fog beleadni....ezek egyébként olyan igények amik természetesek lennének, de nem minden körben azok.


Én például, ha gazdag lennék még barátnőm sem lenne az biztos, mert irtozatosan nagy hátrányt szoktak jelenteni egy férfi fejlődésére nézve...saját tapasztalatomból is tudom, hogy teljesen felesleges sokszor egy barátnő.


Nyilván vannak kivételek is, ahol mind a két fél hajt a másikért ott már teljesen más szabályok vannak, de a legtöbb csaj tényleg érdekből próbál élősködni a másikon...sok észre sem veszi hogy egy energiavámpirral él.


Én személy szerint az országot is részben okolom ezért, hogy ilyen alacsony igényuk lettek a lányok..a legtöbbel egy kis pénzért cserébe úgy lehet bánni mint egy rongy babával. Csak a nagy száj a semmire még a sulit sem végezték el a legtöbb pedig aztán a nőknek elméletileg több eszük van :D.


huu hagyjuk inkább.


amelyik nőnek az anyagi dolgok a fontosak...az leváltható,értéktelen,idientitástalan, tárgy telle lelki sérelmekkel, de olyannal is találkoztam aki az egekbe magasztalja magát teljesen torz képpel van magával kapcsolatban..szóval eléggé csúszik az itteni lányok ékszija pl külföldön is, de itt már konkrét betegek vannak.



valjuk be elég sok lány rászolgál erre, hogy tárgyiasodott, de rengeteg ellen példát is láttam már..NEM ELEGET.

2017. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor hagyni kell, hogy kifizesse, majd lelépni. Idióták.
2017. szept. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
persze, aztan utanam futott volna, ha hagyom, hogy kifizesse... 😂😂😂 amugy sem szorulok ra idegenek penzere, ennyire meg nem csusztam le.
2017. szept. 27. 17:01
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Én sem szorultam volna rá, de imádtam volna ha egyik nap random kifizeti valami gyökér a kajáim, én meg csak úgy lelépek, őt meg arcon röhögöm hogy fut utánam.

Utána mondtam volna neki hogy holnap is fizessen, így szépen leszívtam volna a lóvéját... :)


Azért hiszik azt, mert van igazságalapja.

Te nem hiszed azt hogy a ló tud repülni, ha még nem láttál lovat repülni. Ők viszont látták ezerszer mennyire beválik ez a pénzes dolog. Gondold el, egy p1csásabb lánynak ez a férfi egy kincs, mert kielégíti őt, és még fizetnek is neki...

2017. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%
Magyarul találkoztál EGY CSÁVÓVAL és ebből levontad a nagyon okos következtetést hogy A FÉRFIAK MINDEGYIKE. Gratulálok.
2017. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!