Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki hasonló helyzetben?

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy ember a környezetemben aki nagyon hasonloan viselkedik mint akik regebben bantottak kinevettek. Amikor meglatom elo tornek a regi erzesek a regi fajdalmak. Ez nekem nagyon rosszul esik. Annyira hogy olyan helyekre ahol o van nem is merek elmenni. Ez azert nagy baj mert sok kozos helyre kell mennunk az iskola miatt. Tudom hogy muszaly lennek bemenni de nem akarom megint atelni azokat az erzeseket amikor talalkozom vele. Nagyon rosszul erint ez az egesz. Emiatt nem tudom a kotelessegeimet teljesiteni. Mindig indokokat talalok hogy miert ne menjek be.
2017. szept. 27. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én voltam már hasonló helyzetben. Tudni kéne, téged mi ért, hogy foglalkozhass vele.
2017. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!