Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki kihasznál?

Figyelt kérdés

Oké, önbizalomhiányos vagyok, de nem naiv.

Nagyon is barátságos, kedves lány vagyok, nem az a tipikus tinédzser.

Mindenki csak kihasznál, mert azt hiszik sebezhetõ vagyok. Hiába szólok, hogy nem, itt álljunk meg mert ezt nem csinálom meg, nem értenek a szép szóból. Ha durván szólok akkor meg én vagyok a rossz.

15L


2017. szept. 27. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

~kézben a fegyver és lőnek, majd lövök~

Remélem érted

2017. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd: NEM. Ha nem értik, akkor hangosabban. Azzal nem kell foglalkozni, hogy ezután ki mit gondol, majd ő is kiírja a bánatát a gyakorira.:)
2017. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan mire gondolsz?

Engem mindig csak a lecke miatt használtak ki:D

2017. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Engem mindenki kihasznál, de tényleg. Aki nem rögtön, az valami durvát akar végrehajtani rajtam (úgy értem mentális bántalmazás - már volt rá példa).


Nagyon megkérem hogy privátban ne jöjjenek ismerkedõs levelek, köszi.


A válaszokat pedig köszönöm, nyugodtan jöhetnek még a tanácsok! :)

2017. szept. 27. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Fontos lenne, hogy láss többféle megoldási variációt a problémák megoldására, mert vannak. Valószínűleg, hogy láttál egyfélét és az rögzült, vagy a nevelésedben van valami gebasz és emiatt nem tudsz a rossz helyzetekre reagálni. Még fiatal vagy, de ha tudsz, akkor a könyvtárakban próbálj meg keresni pszichológiai könyveket, ami a viselkedés-lélektannal foglakozik.


Emellett valóban gyakorold kimondani a NEM-et. Mi van, ha nem mész bele a bajokba? Sokkal jobb lesz, és egyre jobban erősödni fogsz. Ne félj tőle!

Mindig gondold át, ha valaki megkér valamire, hogy az nem-e valami kétes, problémás feladat, nem jár-e bajjal? Tehát ne próbálj mindenkinek megfelelni, hanem magadnak felelj meg!

2017. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!