Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik azok a dolgok, amikről le...

Mik azok a dolgok, amikről le kell mondanod a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Miért?
2017. szept. 27. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Minèl több dologra vágyunk, annál több irányban akarunk. Annál gyengèbb az akarat, ès annál elöbb bukkan fel bennünk a kètely.

Azt tanácsolom, hogy aki szeretne valamit megvalósítani, az tanuljon meg koncentrálni rá ès minden mást kizárni. Akkor elèri.

2017. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Drog. Mert nem tudnám ellátni a munkám.
2017. szept. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

negatív gondolkodás

jó pár embert próbálok segíteni, támogatni, motiválni és ehhez erős pozitív szemlélet kell

régen depressziós voltam, tudom milyen lent, de az már a múlt, nem hagyhatom, hogy újra olyan szemmel lássam a dolgokat

2017. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az, hogy nem fogok tudni megtanulni zongorázni, sem helikoptert vezetni.
2017. szept. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátnő.


Gyakorlatilag alig volt a 28 évem alatt említésre méltó párkapcsolatom. Az utolsó "randim" nagyjából 4-5 éve lehetett. Azóta még csak kilátásban sem volt a lehetősége sem annak, hogy csajjal összejöjjek.


Igazából minden más megvan. 1-2 barát, család, relatív jó munkahely, jó fizetés. Ki is használom a szabadidőm, kirándulok, túrázom. De egyre inkább egyedül vagyok. Főleg hogy még a haverok is becsajoznak, ilyen korban lassan házasodnak, gyerekük van. És kellemetlen úgy összejönni társasággal hogy te vagy az örök egyedül megjelenő srác.

2017. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Az állatok. A szüleimnél mindig volt kutya, macska, természetes hogy állatok vesznek körül. Mióta elköltöztem, sajnos le kellett róla mondanom, mert először kolis voltam, most meg albérletben lakom. Alig várom már hogy saját lakásom legyen, hogy tarthassak cicát. A kutyára még sajnos várnom kell a kertes házig, remélem addigra nem nő ősz szakállam. Épp mostanában gondolkodom, hogy el kellene járni menhelyre segíteni, hátha pótolná ezt a hiányt.
2017. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Család, barátnő, barátok, motorozás, motoros rendezvények látogatása, saját ágyban alvás, fürdés, normális ételek, társasági élet, beszélgetés. Hirtelen ennyi.
2017. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na az állatok az nekem is a másik.


Gyerekkoromban volt mindenünk. Sertés, tyúk, nyúl, kutya, macska, papagáj, kanári, pintyek, halak, egerek. Összeszámolni nem tudnám.


Otthon most is van csomó állat én meg albérletben lakom, itt maximum poloska van de az dögivel.


Ez talán még jobban hiányzik mint a barátnő mert a gyerekkorom hozná vissza.

2017. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátnőről, barátokról, normális kajálásról, többféle sportról, egy átlagos-természetes életről.

Hogy miért?

Az titok.

2017. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszonzott szerelem, boldogság, barátok, életcél, jövőkép, önállóság, bevétel, reggelig sorolhatnám. Úgy irigylem magamat.
2017. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!