Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mennyire fontos...

Férfiak! Mennyire fontos számotokra, hogy a párotok/feleségetek ne legyen rendetlen nő létére?

Figyelt kérdés
Elnéznétek neki ha nem takarítana és trehány lenne?

2017. szept. 27. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Egyetlen pillanatig sem...nemhogy a feleségem, ha barátnőm lenne és csak átugorna néha hozzám , de nem takarítana dobnám is. Nőt keres egy férfi nem szobrot meg az sem elfoglaltság ha takarítás helyett a pofamba Facebookozik meg trogerebb mint egy férfi sajnos elég sok ilyen igénytelen csajjal volt dolgom de hála isten sak kevés ideig.
2017. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy kort is írjatok légyszi.
2017. szept. 27. 20:04
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Nállam ez alap!Szóval bukta :D F23
2017. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
333 mármint a rend
2017. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondom hogy én nem tudok rendetlen lenni néha, de alapvetően a rendet szeretem. Nem azt mondom hogy legyen mindig beágyazva és katonásan álljanak a dolgok a polcon, de ne legyen őrült nagy retek sem.
2017. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Nos, attól függ, ki mit ért rend, tisztaság alatt.

Én sok párt, családot ismerek, ahol a férfi elégedett a renddel, tisztasággal, amit az asszony tart, vagy épp amit mindketten tartanak van.

Szerintem meg kosz, piszok van náluk...


Szóval, a férfiak többsége, mikor rendezett, tiszta környezetet igényel a párjától, valójában beéri azzal, hogy nincs bűz, meg igazi kupi. És ők azt már rendnek tartják.

2017. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Az nem járja, hogy nem csinál jó formán semmit. Ha a férfiaktól elvárják, hogy ne legyenek igénytelenek akkor ez a nőktől is elvárható, sőt még be is segítenék ha az lenne a probléma, elvált szülők miatt rám maradt egy csomó házimunka, úgyhogy otthonos vagyok ilyenekben.
2017. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok,engem felháborít a férfiak hozzáállása. Ha Mindkét fél dolgozik akkor nem a nő kutyakötelessége nyakába venni a háztartást.Akinek épp szabadnapja van az csinálja a nagyobb feladatokat aki meg munkából esik haza ,ő pedig az apróságokat és fordítva.Szerintem ha a hétköznapokban van egy ruhakupac az ágy sarkán vagy nincs elmosogatva 1 napig az belefér,emberek vagyunk mindannyian,ne keljen kényszeresen minden keletkezett szennyeződést azonnal takarítani,ez iszonyú nyomasztó,ráadásul,ha többen laknak egy háztartásba állandó veszekedés forrás a rend folytonos helyreállítása a másik után.Sokszor az egyedülálló férfiak anyuci vagy a fantáziájuk által úgy el vannak kapatva hogy azt hiszik az a normális és az egyetlen út,hogy a nő 0-24-ben mos főz takarít,ja és azért ne legyen kitartott nő ők meg csak dolgoznak és várják a terülj-terülj asztalkát meg a tökéletességet,még jó hogy vannak ezek a naagy és erős férfiak .Ez nem keserűségből szólt,az én párkapcsolatom hál istennek nem ilyen.
2017. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a nő vagyok :)

Az én férjem egyáltalán nem zavarja a kupi, pedig itt gyakran volt kifejezett dzsuva, ha nem volt lélekjelenlétem még munka mellett takarítani. Ilyenkor aztán szétdobáltam már én is mindenem, mert oly' mindegy volt... szóval mondhatjuk, hogy rendetlen vagyok (voltam), igen.

Csakhogy a férjem egy hónapja nincs itthon, céges kiküldetésen van. Ahogy kitette a lábát nagytakarítottam, azóta szakadatlan olyan a lakás, mint a reklámokban, pedig ugyanúgy főzök magamra meg minden, tehát nem az van, hogy ne koszolnék. Egy rossz helyre tett zsebkendő nincs sehol, a mosogatnivalót azonnal intézem, az állatok mellett is minden ragyog... kiderült, hogy nem én vagyok kupis, hanem ő ^^ Persze mindvégig még büszke volt magára, hogy ő milyen hihetetlenül toleráns velem szemben:D

Jópofa lesz ultimátum elé állítani ha hazajön, ha nem segít megtartani a rendet, akkor hamar komoly gondok elé fog nézni.


Azért itt is igaz, hogy kettőn áll a vásár.29/N

2017. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kupi ne legyen. De nem zavar ha lazább. Ha én dolgozok, ő otthon van akkor azért néha rakjon kis rendet, de ha ő is dolgozik akkor felváltva. Ha csak ő dolgozik akkor természetesen én (de ilyen nem lenne mert egóm nem engedné)
2017. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!