Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem fura ha...

Szerintetek nem fura ha érdekel a fizika? 13/F

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2017. szept. 29. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a fizika érdekes. Bár én ennyi idősen a matekért voltam oda. Matekversenyekre jártam, matekszakkörökre, matektáborokba... 13 évesen hetente beutaztam a megyeszékhelyre, csak hogy legyen még több matek az életemben. Utána jött a matek tagozat. Miért ne? Jó, ha érdekel valami. Akármelyik tudomány érdekelhet s még sok más is.
2017. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetedikes vagy? Most lett fizikátok?

Szerintem nagyon is irigylésre méltó, hogy már most találtál valamit, amire nyíltan ki tudod mondani, hogy érdekel. Mások még egy évvel érettségi előtt sem tudják biztosan... (én, hehe :$) Sok előnyöd származhat ebből, keresgesd csak a dolgokat, amiket szeretsz hogy kiismerd magadat és a jövőben aztán el tudj helyezkedni.

2017. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
8.-os vagyok. Istenigazából nyáron kezdett el érdekelni a fizika mélyebben és így szeptemberben már úgy mentem iskolába,hogy plusz dolgokat már ismerek fizikából ami nem a tananyag része. Persze azért nem vagyok még Einstein de azért talán valamennyivel a nyáron hozzájárultam a fizikatudásom fejlődéséhez.
2017. szept. 29. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fura. Engem is érdekel.
2017. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura, engem is érdekel. Üdv! Egy fizikus
2017. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szerintetek nem fura hogy érdekel a világ amiben élünk, kíváncsi vagyok, és nem csak létezem és leszarom a körülöttem lévő csodát?"
2017. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy a 13 évesek mennyi minden miatt szoronganak tök feleslegesen...


Nem. Egyáltalán nem fura. Sokkal furább, amikor valaki még akkor se tudja, hogy mi érdekli, amikor egyetemre jár.

2017. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Tom Benko ***** válasza:
Nem. Az a fura, ha valakit nem érdekel.
2017. szept. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy fura.c:

Engem is érdekel, és sose éreztette velem senki h fura,inkább irigyeltek,hogy én értem, amit a tanár mond.

14/L

2017. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is adom az előzőek véleményét, egyáltalán nem furcsa, ez is relatív, hogy miért véled így. Ha engem kérdezel, akkor azt mondom hogy azért tartottad/tartod ezt különcségnek, mert a társaidat, és úgy általánosan a korosztály hozzáállását (nem érdekli a fizika) nem tudtad a sajátodéhoz viszonyítani, így azt kezdted el érezni, hogy ez furcsa.


Engem például a nyelvészet érdekel, nyelvész szeretnék lenni, és ha úgy vagyok optimista hogy a realitás szemüvegét veszem fel, akkor azt mondom, hogy a következő nyári szünetben szeretnék megtanulni finnül. (Annyira nem is lenne nehéz, mert a nyelvrokonság sokat számít).


Sok sikert a jövőben!

14/F

2017. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!