Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Többre lennék képes, de nem...

Többre lennék képes, de nem teszek érte, lusta vagyok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többre lennék képes, de lusta vagyok. Mit tehetnék?

Egyetemet még nem fejeztem be, nem tudnék benne elhelyezkedni igy a motivacio is alabbhagyott. Ellustultam, régen félmaratont futottam kedvtelésböl, most elhizottan pizzàt zabálok es cigizek.Kepesites nélkül csak minimálbéres kisegitö melòkat kapok. Az önbizalmam sem a régi, az öcsém is már 3x annyit keres mint én. Tudom, hogy többre vihetném de amikor ott a lehetöség, tanulni, sportolni inkább csak elodázom, majd holnap, pedig tudom hogy fontos lenne...Akaratgyenge lettem és lusta. Változnék de hogyan? Esetleg valakinek tippje, hogyan lehetne ezen àtlendülni? Tudom just do it stb. de valamiért nincs önfegyelmem. Köszönöm elöre is! 25/F



2017. szept. 30. 07:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beallt a depresszio.
2017. szept. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy nem kell változni, élhetsz csórón, kövéren, minimálbéres melón is, ez kb. egyenlő a vágóhídon tengődő állatok életszínvonalával. Csak neked probléma, szóval ...

Vigasztalhatod magad amúgy azzal, hogy már pedig többre lennél képes, mondani akármit lehet, de ha tenni nem bírsz érte... Falra hányt borsó az egész, senkit nem érdekel. Most tohonya vagy és lusta, ez jön le.

Gondolkozz el inkább, mi váltotta ki ezt az állapotot, régen mi motivált és ma már az miért nem.

2017. szept. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Depresszio? Nem hangzik túl jól. :O

2. Ez tény még ha szar is olvasni... :D Próbálkozok én, tanulni, melózok, illetve jelentkezek képzésekre, hogy kit udjak törni, de nem olyan intenzitással , mint szeretném, hamar elfáradok benne, abbahagyom, inkább ignorálom a bennem levő feszültséget, aztán kicsit összekapom magam csinalgatom amit kell, de nem nagy eredménnyel és kezdem elöröl. Értem amit mondasz és biztos sokan úgyérzik a világban, hogy többre képesek, de én is 2 nyelvet beszélek, sportversenyeket nyertem, egyetemen tanultam, sose voltak rossz jegyeim. Már egyszer képes voltam dolgokra, most pár évre rá meg nem és a szalag mellet robotolok. Tehát értem amit mondasz, épp ezért írtam ki a kérdést, mert persze igy h nem csinálom amit esetleg még tudnék is igy egy kalap sz*rt nem ér az egész, "lehetnék az USA elnöke is ha akarnék" gondolat.. :)

2017. szept. 30. 09:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Just do it. Ennyi.


Többet tényleg nem lehet elmondani egy lusta embernek. Nincs varázsige, nincs varázsszer, nincs semmi. Ha lusta vagy azon csak te magad tudsz változtatni, egyszerűen azzal hogy időhúzás helyett szimplán csinálod a dolgokat.

2017. szept. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát uty láttam/tappancstaltam azéletem Zorán, hoty a félfi a nő-ÉRT, TEsz. 6RÁ motiválóan. Gondolsz valamit, ad egy gumicsontot média, kb. Hoty mitől leszel vonzó, és cselekszel, hoty megHÓDítsd a nőt. Úgy látom a férfit a nő , a szex lehetősége motiválja v. a sőr.


Persze nem biztos, hogy csak a nő, de a nő is.

2017. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Látom betalált 😉🔝
2017. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mindig az első lépés a legnehezebb.:)


Az már jó hogy felismerted hogy valami nincs rendjén, és változtatni kell. Mást mi sem tudunk írni neked, hiszen ez a te életed, senki nem fogja leélni helyetted.

Jó életet akarsz, jó munkát, barátnőt? Akkor tegyél is érte, aztán ha majd egyszer átlenültél ezen a mostani helyzeten, magától fog már jönni hogy mit kell tenned, sokkal egyszerűbb lesz. Én szurkolok hogy így legyen!:)

2017. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!