Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én egy rossz ember vagyok?...

Én egy rossz ember vagyok? Amikor elpusztult a család kutyája, én nagyon örültem neki, ugyanis az a kutya mindenkit megharapott a családból. Kicsiként nem mertem bemenni a kertbe a kutya miatt mikor hazajöttem iskolából.

Figyelt kérdés
Mindenki félt tőle. Apám kutyája volt. Anyám mondta többször hogy vigye el a kutyát, mert fél tőle, mert megharapta, de apám nem tette inkább megsimogatta. Én amikor 15 éves voltam és elpusztult az állat, nagyon örültem, és kifejezetten jól éreztem magam. Emiatt sokszor gonosznak érzem magam annak ellenére hogy féltem tőle. De én örültem a halálának :S
2017. szept. 30. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne érezd magad rossznak, mert könnyebb így az életetek. Nem emberről van szó, mégiscsak egy állat. Nem bántottad, tehát nem vagy rossz.
2017. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Az én kutyám egyszer odacsípne valakinek, még aznap kapná a golyót a fejébe. Ti meg megtartottátok és vártátok amíg mindenkit végig harapdált a családban..:DD örülj, hogy megdöglött, azt sajnáld, hogy eddig várt vele.
2017. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Ez a Ti szégyenetek Anyádéval együtt, ha vettétek volna a fáradtságot és naponta egy kis időt együtt töltötök a kutyával, hozzátok szokott volna, de te is hülye gyerekként féltél tőle és inkább kerülted.


Mivel Apád foglalkozott vele többnyire, ezért őt fogadta el.

2017. szept. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mikor megtépte a kezemet és össze kellett varrni hát köszönöm, igen, hülye gyerekként féltem nem pedig simogattam. Amúgy apám miatt volt itt 2. mert anyámnak akkor még kocsija sem volt. nem tudta volna elvinni. ráadásul megfogni sem merte.
2017. szept. 30. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
nem vagy rossz, en is orulnek ha elpusztulna a csalad macskaja vegre, mindig csak fial meg szexel ennyit tud.
2017. szept. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
Te egy puding gyerek lehetsz aki feltehetőleg egy ütéstől is félni fog később. A kérdésed meg elég mese, úgy hogy eredj tanulni mert Hétfőn kezdődik az iskola megint.
2017. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ebben nincs semmi gonoszság. Tanítani kell őt, mint háziállatot, ez tény, de egy kisgyerek nem tud vele mit kezdeni, ha a kutya támadóan közelít felé, számára az állat teljesen kiszámíthatatlan. Ne érezd magad emiatt rossz embernek, szerintem a helyedben minden normális ember örülne neki, ha megszabadulna attól a kutyától otthon, amitől gyerekkora óta valamilyen szinten félt.
2017. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez nem kamukérdés, akkor apád volt a hülye, amiért nem nevelte rendesen a kutyát. Sok a felelőtlen gazdi, nemrég két kutyás sztoriról is hallottam nem túl messze onnan, ahol élek, mindkét kutyáról kiderült, hogy a kötelező oltásokat is elsumákolták a gazdik. Egy háziállatot is ugyanúgy nevelni kell, ahogy egy gyereket, és ha a gazdi ezt nem csinálja jól, akkor abból bajok vannak. Igen, egy kutya ne haverkodjon a betörővel, hanem minimum jelezze, hogy valaki rosszban sántikál, de az nem normális, hogy a családtagokat megmarja.
2017. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
Mindannyian hibásak vagytok, mert nem neveltétek meg a kutyát. Nem készre programozva jön a gyárból, mint a gépek, foglalkozni kell vele, tanítani, lefárasztani, felállítani a falkasorrendet, és senkit nem fog megharapni. Remélem, soha többé nem lesz semmilyen állatotok.
2017. szept. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"Mindannyian hibásak vagytok, mert nem neveltétek meg a kutyát." - oké, de ha egy családba bekerül egy kutya, akkor elsősorban a felnőtt dolga az állat nevelése, nem a gyereké, a gyerek gyerek, nincs tapasztalata. Engem vendégségben harapott meg pár éves koromban egy kutya rokonoknál, csak annyi maradt meg az emlékeimben belőle, hogy az orvosi rendelőben ülünk, és injekciót kaptam. Nem gondolom, hogy az én akkori pár éves fejemmel felfogtam, hogyan kell egy kutyához közeledni, és mire kell figyelni, az is a felnőttek mulasztása miatt történt.
2017. okt. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!