Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne a negatív...

Hogyan lehetne a negatív hozzáállást pozitívvá formálni?

Figyelt kérdés
Nincs párkapcsolatom emiatt,barátaim,utálom önmagam,leginkább a belső tulajdonságomat,mondják is hogy negatív vagyok.Nincs önbizalmam,emiatt munkám sem. Ezen szeretnék változtatni. De nem tudom hogy kezdhetném el. Szeretném elfogadni és szeretni önmagam.
2017. okt. 1. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

be kell szorozni mínusz eggyel

Elfogadni magad - ez az első lépés - ilyen vagyok és kész, kellek, vagy nem? (közben szépen titokban fejleszd magad, tanulj, olvass, rajzolj, zenélj, énekelj - de olyanba ne menj bele,aki rögtön azzal kezdi, hogy átgyúrjon megváltoztasson téged) Munkát meg keress, az sajnos kell.

2017. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs kutyád, fogadj örökbe egyet. :)) Menj el vele mindennap sétálni, ha lehet a természetbe. :) Élvezd az ősz színeit, a friss levegőt, a kutyák meg alapból mindig viccesek, és mindig szeretnek, akár helyetted is szeret Téged pluszban. :) Majd ezek feltöltenek pozitív energiákkal. :)

/Ha a munkanélküliség miatt nem lehet kutyád, mert etetni kell, meg egyéb kiadások (ismerős dolog sajnos), akkor legyen ez egy apróbb célod, és rögtön megjön a kedved dolgozni. :)/

2017. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!