Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is előfordult már hasonló?

Mással is előfordult már hasonló?

Figyelt kérdés

Van, hogy leteszek valamit valahová, aztán egészen máshol találom meg.

Vagy ami múltkor történt.

Külföldön vásároltam samponokat, balzsamokat. Egy kéket, és egy lilát. Meg akartam venni a narancssárgát is, de abból már csak balzsam volt, így tisztán emlékszem, hogy a zöld flakonos sampont vettem helyette.

Hazajövet pakolok ki, és látom, hogy zöld sampon sehol, helyette két narancssárga sampon van, ami abnormális, hiszen narancssárga nem is volt a boltban.

Vagy a másik eset:

Egy éve eltűnt egy fekete pólóm. Sima, minta nélküli hosszúujjú. Hiányzott, de elkönyveltem, hogy á, biztos a barátoknál maradt még amikor vendégségben voltunk.

Nemrég vettünk új szennyeskosarat.

Először mentem vele mosni, teli se volt. Szedem ki a mosást, és látom, hogy az a fekete póló össze van tekeredve a kockás ingemmel, amit egy éve keresek. Az ingem meg előző nap dobtam a kosárba.

Fogalmam sincs, hol volt eddig a póló, és hogy került elő hirtelen.

A férjemmel élek, de ő se tud semmi magyarázattal szolgálni, azt se tudta, hogy van egyáltalán olyan pólóm (egyre furcsább)


De volt ilyen régebben is. Lementünk a strandra, tisztán emlékeztem, hogy egy fehér top volt rajtam, amikor elindultunk. Elvileg abban is jöttem haza, hiszen mi másban. Ezt követően a top eltűnt, hónapokig nem találtam sehol, holott a többi akkor viselt ruhám (farmershort, bikini) egy helyen volt.


Történt már veletek is hasonló?

Mi volt a magyarázat?


2017. okt. 1. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ritkán velem is megtörténik. Mindig külön odafigyelek, hogy a boltban ne sós, hanem vajas popcornt vegyek, mégis van, hogy hazaérek, és a sósat találom a táskában. Nem tudom, mi a magyarázat, talán kezdek idősödni.
2017. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a páromnak eltűnt a szürke pulcsija, akkoriban még nem éltünk együtt, szóval csak az volt nála, amikor jött hozzám.. kénytelen volt pulcsi nélkül elmenni...

pár nap múlva megtaláltam a laptop táskában. Máig nem értem :D

2017. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!