Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a társaságával menőzik,...

Aki a társaságával menőzik, az komoly ember? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Vagyok én, 2 éve járok küzdősportra. Van egy haverom aki mindig verekedni akar velem kesztyüzni meg ilyenek de mindig kikap, ha meg valakivel balhé van akkor mindig elkezdni, hogy hozom a brigádom aztán helló. Meg ha azt leütik akkor 1 perc mulva jön 100 ember és körbe állja.


A gyerek ráadásul olyan buta mint a segg. Mindig a társaságára támaszkodik, szerintem egy normális verekedése nem volt még.


Ezt a gyereket bevédené bárki is, vagy nem?



2017. okt. 1. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam, hogy mindig az a legkomolyabbann tudó és legveszélyesebb ember aki alázatos. Ismertem egy olyan srácot aki tudott valamennyire verekedni és gyors is volt de általában mindig kifeküdt egy jól irányzott ütéstől, ő is nagyra volt magával, de sok ismerőse és jó maanipulátor volt, én biztos nem védtem volna be, ha nem lettem volna a barátja, mert alapjáraton egy rendes gyerek volt csak feltűnési viszketegségben szenved.
2017. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a haverom aki ebbe a tarsasagban van az egyik tarsasagban levo srac a sulimba jar es az ismerosom azt mondta hogy azt a gyereket mar egyszer szajba verte az osztaly tarsa. Es utana nem vertek meg aki szajba verte, pedig az a csavo aki kapott elegge ilyen durva
2017. okt. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!