Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lessz így velem?

Mi lessz így velem?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok,és semmit sem tudok fel mutatni.Mar 28 éves vagyok,de se külön élet,se karrier,se lakás,se házasság,se gyerek.Nagyon magamba zárkózott nő vagyok.Rossz ,borzasztóan elnyomott gyerekkorom is volt.Semmibe nem támogatták,csak leépítették.Mar felnőtt nőként így nem találom a helyem,nincs akarat erőm semmire.Magamva fordulok ha valami bánt,nem osztom meg nem is tudom megosztani senkivel sem a banatom.Nem ért meg senki,nem is voltak ilyen helyzetbe és ők nem is értenek.Mondjak ,hogy felnőtt vagyok ez igaz,de az alapokat gyerekkorban êpítik ha ez nincs meg akkor összedöl az egész vár,és csak egy romhalnaz lessz!Akire fel sem figyelné,sőt...Nem is nyavajgasként írom,nem szeretem.Csak fáj,hogy így kitöltése velem az élet!Gyenge nőként,muszàly valahogy tenni,de nem jutok egyről a kettőre.Mar szeretnék gyereket is ,már én is boldog lenni💑Ez olyan nagy kérés
2017. okt. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Bökd ki, hogy nem vagy gyenge. Legyél nyitott és a személyiségét nézd a férfiaknak ne a kinézetüket és a pénztárcájukat (nem feltételezem, hogy ilyen vagy). Ha ez megvan akkor aranyat fogsz találni és minden menni fog magától mint a karikacsapás! Más véleménye meg pont egyenlő a semmivel.
2017. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem nagy kérés, hogy szeretnél gyereket és boldog lenni, de bakker azért tenned kéne!

sehol nem tartasz mire fel akarsz gyereket?

anyukádék nyakára szülni, nyomorogni nincs értelme...

el kellene kezdened felépíteni minél hamarabb a dolgokat

2017. okt. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Baratom is massal lelkizik mint velem
2017. okt. 5. 13:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt felre ertes van, nem a szulom nyakara dehogy is. O is tonkre tett nem akarom a gyerekem lelki serult legyen, dolgoss vagyok nem is ezzel van a problem hanem nem ugy elek ahogy kell, mint mas no pl
2017. okt. 5. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:

ha úgy akarsz tegyél érte

ha van barátod, akkor vannak kilátásban dolgok nem?

2017. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg en adtam a parkapcsolataimban us, mindig engem hasznalbak ki mindenhol. Stb.
2017. okt. 5. 13:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Sose a kulsot nezem egy ferfinal sem. Hanem. A baratomnal se meg a barataimnal se. A parkapcsokatoknsl sem.
2017. okt. 5. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok rossz lenni, de a 6. kommentedben leírat sajnos azért vannak, mert nem tudtál megtanulni verbális önvédelmet, hisz nem nagyon volt mintád.

Szerintem Neked fontos lenne egy önismereti csoport, vagy olyan emberek közelsége, akik nem lehúznak, hanem épphogy fel lehet rájuk nézni (tehát minta szükséges). Emellett próbálj meg sportolni: vagy úgy, hogy megtervezed, hogy ma 3-4km.-t lefutsz, lecangázol, stb., amit fokozatosan növelsz, vagy pedig elkezdesz valami önvédelmi sportot, ami önfegyelemre, ugyanakkor kitartásra, lelki önvédelem erősítésre is jó.

Ne add föl, csak minta szükséges számodra:)!

2017. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!