Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálkozik, hogy senki...

Miért csodálkozik, hogy senki sem bírja?

Figyelt kérdés
Az egyik szaktársam, akivel én jóban lettem, de senki más nem bírja, valóban idegesítő, és csodálkozik, hogy mindenki elkerüli. Pl. egy másodpercig se nézné a saját lapját még teszteknél se, hanem azon morfondírozik, én mit rontottam el, meg ilyenek, aztán beszólogat. Én ezt nem értem. Sem általánosban, sem kzépiskolában nem tudtam felfogni, hogy ez mire jó, de az egyetemen aztán pláne nem értem... Engem totál hidegen hagy mások dolgozata, meg mások eredménye. Miért nézegeti állandóan az én lapomat? Szerintem ez nevetséges.
2017. okt. 5. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

összehasonlítgat- és így próbál a saját szemében magának jobb lenni - én jobbat írtam mint X és mint Y tehát én jobb vagyok. Önismereti bajok, önbizalom hiány, bizonytalanság áll mögötte.

Pedig már évezredekkel ezelőtt megmondta a bölcs Lao Ce:


"Aki másokat ismer, okos.

Aki magát ismeri, bölcs.

Aki másokat legyőz, erős.

Aki önmagát legyőzi, hős."

2017. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
" szaktársam..... az egyetemen " ???????
2017. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(ugyanazon a szakon van 2-es)
2017. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!