Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az emberek miért foglalkoznak olyan dolgokkal amit nem szeretnek, nem tetszik nekik?

Egyik haveromról lenne szó.

Általában azok a cuccok, márkák amiket én kedvelek, veszek azok mind szarok számára.

Amivel mostanában kiakaszt az az iphone 8 téma. Egy Amerikában járt ismerősömmel hozattam egyet magamnak is, mert gondoltam ideje már lecserélni a régi 5 éves iphone 5öt... Erre küldözgeti a hülye linkeket,hogy ez milyen szar, felpúposodik az akkumulátora, megfogod bánni bla bla bla, De napi szinten ezt csinálja. Mikor valamelyik portál szidja az iPhonet már küldi is a cikket, hogy ezt nézd...

Másik ilyen dolgok az autóm, Egy MX5 nb-m van. Azt is mindig oltogatja,hogy kicsi benne a hely. csak 2 személyes, télen a hátsó kerék miatt alig tudod használni...

Had ne mondjam neki milyen autója van...

Vagy éppen most,hogy elkezdtem az egyetemet, nézegettem a camp leaders és hasonló külföldi nyári tábori munkákat. Szerintem tök jó lenne eltölteni egy nyarat Amerikában, még ha sokat nem is látnék belőle, legalább egy kis angol ragadna rám + valamennyi pénzt is keresnék.

Erre is a válasza: "Minek mennél abba a szemét országba, menj inkább máshova"

Igazából kedvelem mert ha normális akkor jól ellehet vele beszélgetni mindenről, de néha rájön ez a szidjunk mindenkit és mindent.

De ez mire jó, mi állhat mögötte?

Keress kérdéseket hasonló témákban: viselkedés, mentalitás, szidalmazás, beszólás, foglalkozás

2017. okt. 7. 12:38  Privát üzenet  

A válaszok

Mert irigy, és nem tudja kezelni ezt az érzést, de gondolom, magadtól is rájöttél.

Ha valóban nem érdekelné, nem szeretné, nem foglalkozna vele ennyit. Én pl most a kérdésedből tudtam meg, hogy egyáltalán jelent meg új Iphone (én lemaradtam a 7-esnél, ami a számolást illeti), tehát engem tényleg nem érdekel.

Esetleg ne vele beszéld meg, mit vettél, hová készülsz, mert nem tudja kezelni a negatív érzelmeit, és ez mindkettőtöknek kellemetlen.

Kivéve, ha te ezt élvezed, ez így erről a megjegyzésedről fordult meg a fejemben: ´Had ne mondjam neki milyen autója van...´

Ezesetben viszont nálad sincs minden rendben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. okt. 7. 12:42 Privát üzenet
Az áll mögötte hogy ő egy tipikus, nagybetűs proli. A saját élete túl semmilyen, túl szürke, meg sem próbál rajta változtatni, ehelyett azzal akar többnek látszani hogy lekicsinyli azokat a dolgokat amiket ő nem kaphat meg.

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2017. okt. 7. 12:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is ez jön le az egészből. Autójára azért is írtam azt amit, mivel ez szokott a legjobban felidegesíteni,hogy valami beszólás mindig van a kocsimra, miközben ő tényleg egy bontószökevénnyel jár. (nem azt mondom,hogy az enyém egy micsoda autó, mert nem mai darab + manapság már olcsón is hozzá lehet jutni)

Viszont én még soha 1 rossz szót nem szóltam az autójára.

Én ilyenkor midig terelem a szót, nem kezdek vitába vele, de azért mégis csak idegesítenek ezek a dolgok.

# 3/5Időpont 2017. okt. 7. 12:55 Privát üzenet
Én elég toleráns embernek tartom magam, de az ilyeneket, mint a haverod, nagyon nagy ívben kerülöm. Miért nem oltod vissza?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. okt. 7. 12:59 Privát üzenet

Talán egyszer dobd be, hogy meghívod a kirándulásra, amit lefikázott.

Vajon változna véleménye? Ha igen, csak irigy.

Persze, az is lehet a dolgok mögött, hogy soha nincs igaza senkinél, mindenki elhajtja éppen ezért és "beragadt e lemez" életében, amit nálad játszik folyton le lazulásul.

Tréfából bedobhatnád egy dicsért dolgát és pár negatív cikket róla, ez kalap sz@r...persze, nem ismerné el, de a labdát vissza kell dobni olykor.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. okt. 7. 15:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ha tetszik valaki, de esélyem sincs nála, akkor okés, ha elmondom neki, hogy mit érzek?
A 15-17 éves fiúknak tetszik, ha egy lány keresi őket, Ő érdeklődik utánuk meg ilyenek? Vagy ezt Ők nyomulásnak tartják és nem foglalkoznak vele?
Szoktak olyat csinálni a fiúk, hogy ha tetszik nekik egy lány, de félősek, akkor csak vele nem foglalkoznak? Mármint távolról nézik, de csak nagy ritkán beszélgetnek vele, mert...
Miert van ennyi idiota barom akik nem a kerdesre adjak a valaszt, es nem a sajat nyomorult eletukkel foglalkoznak? :D szerintetek? Ha vkinek nem tetszik vmi miert szol hozza? Szanalmas.. , ^^
Miért csinálnak olyat egyes fiúk, hogy direkt nem foglalkoznak azzal a lánnyal, aki tetszik nekik meg a lánynak is tetszik a fiú?
A fiúk 20 fölött csak azzal azzal a lánnyal foglalkoznak, aki tetszik nekik?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!