Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szülői szeretetre vágyok, mit...

Szülői szeretetre vágyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Apa nem szeret(2 éve nem beszélünk),anya meg folyton pasizik, velem alig törődik.Nagyon durván szeretethiányom van, csak arra vágyok, hogy legyen egy új anyukám ,és hozzábújhassak.... Gyerekkoromban az idősebb nőkben is folyton anyát kerestem.. 22 /L vagyok, már egyedül élek, és egyre jobban gyötör ez az érzés, mit tegyek?
2017. okt. 7. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen szeretet jó lenne most... F/18
2017. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj te szeretetet: önkénteskedj menhelyen, látogasd meg szeretteidet, fogadj be egy kisállatot. Ha ezek nem is pótolják a szülői szeretetet, legalább a magányérzetedet csökkenthetik.
2017. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ugyanez van velem is, mindig szülői mintaképeket kerestem az életem szinte minden egyes területén. DE! Ez soha sem vezet előre. Magad szeretete és elfogadása legyen az elsődleges cél. Mert, amikor önmagaddal egyensúlyban vagy, akkor észre fogod tudni venni, hogy mennyien kíváncsiak rád, mennyien is szeretnek tulajdonképpen. De, amíg saját lényedet nem vagy képes elfogadni, megérteni és szeretni, addig negatívan fogsz önmagadra tekinteni és a hibáid folyton keresgélni fogod. Mindezt azért, mert elhiszed, hogy nem vagy szerethető. Pedig igen is az vagy! A szeretetet nem remélni kell vagy kiérdemelni. Olyan személyekkel légy körbevéve, akik viszont tudnak szeretni. Minden feltétel nélkül. Elhiszem, hogy a magány miatt nehéz egyedül élni, de nagyon jól válaszd meg, hogy kivel osztod meg az életed. Mert az emberek észreveszik, hogy sérült vagy, szeretetet igényelsz, konkrétan epedve vágysz a törődés után és ki fogják használni ezt.

2017. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!