Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt érzem, hogy csak egy...

Azt érzem, hogy csak egy párkapcsolat tudna boldoggá tenni, azonban nem akar összejönni. Szakemberhez forduljak?

Figyelt kérdés
Volt már párom, de elhagyott. Annyira boldog vagyok akkor, ha van valakim. Akit érdekli hogy mit csinálok, megdícsér, foglalkozik velem és SZERET. De mivel nem vagyok szép lány, nem akad senki. Most majdnem összejött, de aztán a fiú meggondolta magát. Néha azon gondolkodom, hogy megölöm magam, mert ezt a nagy lelki fájdalmat nem bírom ki. Soha életemben nem kaptam még szeretetet, sem szülőktől sem barátoktól. Ez lehet az oka?
2017. okt. 8. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A probléma gyökere mar az, hogy Te magad sem gondolod szepnek. Akkor miert varod el, hogy barki is szepnek gondoljon?
2017. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!