Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Idén kezdtem a gimnáziumot.Nagyon szomorú voltam a ballagáson,mert imádtam a régi iskolámat meg az osztályomat.Borzalmas az új osztály,én megpróbáltam beilleszkedni de nem megy.Nagyon bunkó velem mindenki,egyszerűen én lettem az a tipikus "lúzer" (ezt nem tudom más szóval kifejezni).Alapítványi iskola,szóval nem tudok átmenni másikba(ki van fizetve ez az év).Elfogadtam hogy mindig egyedül leszek,nem is ez a baj.Azt vettem észre,hogy teljesen megváltoztam.Régen egy boldog,normális gyerek voltam,most meg magamra se ismerek.Szándékosan kések a suliból,sokat lógok az órákról,elkezdtem káromkodni,nem beszélek senkivel egész nap.Csak bezárkózom a szobámba,és ennyi.Sehova se megyek.Nincsen semmihez kedvem,és nem tudom hogy miért.Fogalmam sincs hogy mi történt velem.
2017. okt. 8. 19:47
 1/4 anonim válasza:
kamaszkor? velem is volt annó 2015 v 6 nyarán h semmihez sem volt kedvem. Keress barátokat,esetleg a régi barátaiddal mivan? Interneten ismerkedhetsz, a suliból ne késsél, az osztálytársaidat leszrhatod.
2017. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy küzdesz magadért vagy kilépsz és keresel melót , új sulit .
2017. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaid véleményét (esetleges piszkálódásait) szard le!

A suliból ne késs, kezd el rendesen tanulni --- elvégre ezért mentél oda.

Ha marad energiád és időd, keress a gimin kívüli elfoglaltságot: hobbit és/vagy sportot. Ez előbb-utóbb meghozza a szociális kapcsolatokat, amiket most annyira hiányolsz (barátok, barátnők...), onnantól önmagát erősíti: még könnyebb lesz túltenned magad az iskolatársaid hülyeségein, stb.

2017. okt. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kezdj
2017. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!