Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verőlegények tényleg léteznek?

Verőlegények tényleg léteznek?

Figyelt kérdés
Verőlegények tényleg léteznek? kapcsolatfelvétel? meló érdekel valakit?-egyáltalán hogy működik?

2017. okt. 8. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg léteznek.
2017. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg léteznek..úgy működik, hogy elvégzel egy OKJ-s Nyeles testápoló-gép kezelő technikus képzést, ha pénzbehajtással szeretnél foglalkozni akkor Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző képzést és eljársz gyúrni, meg tetováltatsz magadra pár nonfiguratív tetkót és leborotválod a hajad.


De igazából nem hivatalosan léteznek, nincs olyan szakma hogy verőlegény, mert a testi sértés minden formája bűncselekmény. Persze találsz embert aki pénzért megver valakit, de ebben nem tudunk segíteni hiszen tuti hogy nem egy környéken élünk.

Pénzbehajtó cégek viszont tényleg vannak.

2017. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 nem én akarok az lenni, csak a szogáltatás érdekelne.
2017. okt. 8. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A félelmetes külső legtöbbször pont azért kell, hogy ne legyen szükség testi sértésre a pénzbehajtáshoz. A puszta megjelenés is eléri a célt. Sokszor csak követi az adóst két ilyen marcona ember és nem csinálnak semmit, csak idegesítenek. Igen hatékony és legális technika.
2017. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok. nem pénzbehajtásról lenne szó,csak valakit le kéne már szállítani a magas lóról.egy-két pofon kéne csak!
2023. jún. 29. 22:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek.
2023. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!