Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy barátod nem ment el a...

Ha egy barátod nem ment el a találkozóra, akkor mit mondasz neki?

Figyelt kérdés
Ha bocsánatot kér, akkor te inkább valami olyasmit mondasz, hogy "nem gáz, ne is törődj vele", vagy azt, hogy szomorú voltál, és hiányzott - hogy éreztesd vele, hogy szereted (de ugyanakkor lehet, hogy rosszul is fogja érezni magát, amiért nem ment el)?

2017. okt. 9. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólt előtte, akkor semmi gáz.


Ha nem szólt, akkor kapásból lecseszem.

2017. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen jellegű barátság, mert nem egyértelmű!?
2017. okt. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy legjobb barátság (de rád bízom).
2017. okt. 9. 19:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Lemondta? Elfelejtette? Vagy mi?
2017. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az egész tényleg attól függ, hogy szólt előtte vagy nem.

Ha nem szólt és én ott vártam, emellett nincs valami kőkemény indok arra, hogy miért nem jött el vagy hívott fel legalább... akkor persze, hogy jár egy "bäzd+ és társai"


Ha szól előtte, akkor még komolyabb indok sem kell.

Megértem, kész, ügy lezárva. :D

2017. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

KALAP ÚR

Nem mondtam, hogy egy valós szituációról van szó.


De akkor tegyük hozzá, hogy mondjuk tudtál arról, hogy nem lesz, de az okát nem, és az illető utólag magyarázza meg. És ekkor kell döntened, hogy melyiket választod a fenti két lehetőség közül.

2017. okt. 9. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű milyen találkozó, de lényegében mindegy.


Ha van rá értelmes magyarázat, miért nem ment el, akkor nyilván elfogadom.

Illetve ettől függően reagálok rá.

Ha pl. egészségügyi probléma, arról nem tehet. Érdeklődnék felőle, jobban van-e?

Családi ok is elfogadható számomra, ha például közbe jött valami vészhelyzet. Mindenkinél lehet ilyen, és tehetetlen vagy.


Ha más dolgot részesített előnybe, az megint más helyzet.

Illetve ez esetben azért megkérdezném, ha nem tette volna meg, miért nem jelezte előre?


De egy sms-t küldeni, hogy "bocs, mégsem jó" nem több pár mp-nél.

2017. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy nem jön el, hogy nem szól, akkor megjegyzem neki, hogy ez nem volt szép tőle - sztem a barátság az őszinteségről szól, nem arról, hogy minden szemétséget mosolyogva benyaljunk. És nem, ilyenkor nem aláznám meg azzal, és nem nyálaskodnék azzal, hogy "jaj, de annnnyira hiányoztál meg cejetlek".
2018. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, a fenti ketőt közül inkább az első, a második az nekem nagyon nyálas-nyalós.
2018. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!