Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy nem...

Miért érzem úgy, hogy nem érdekel senkit hogy jó ember vagyok?

Figyelt kérdés
Sokan rendesnek tartanak,de mintha ennek nem lenne jelentősége.Ha én megismerek egy rendes lányt,akkor én azt tisztelem,sőt előfordul hogy meg is szeretem
2017. okt. 9. 19:24
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
És annak ellenére hogy rendes vagyok nincs sok barátom,barátnőm pedig főleg nincs
2017. okt. 9. 19:29
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mit ér az magában, hogy rendes/kedves vagy?


Nyissuk már ki a szemünket. Manapság nem elég annyi, hogy kedves vagy. Legyen önbizalmad, a humor sem árt, keresd a lehetőségeket.

Kezdj el sportolni is.


Tuti siker!


(Vagy pénz! :D)

2017. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Fiú vagy lány vagy első válaszoló?
2017. okt. 9. 19:39
 4/33 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ugyan olyan emberek szimpatikusak,meg az is az oka,hogy az embereket nem nagyon érdekli más,vagy hogy is mondjam ezt neked,élik a kis maguk világàt mindenki mást le sz @va.Nem becsülik meg a barátságot emberek jönnek mennek,a felszínes kapcsolatok a nyerők merthogy minèl nèpszerűbbnek kell lenni ehez viszont nem kell elmélyíteni a barátságot.Meg az is benne van,hogy hasonló hasonlóhoz vonzódik/szimpatizàl és ha például az adott ember egy hangos erőszakos törtető ember,ilyenekkel veszi körül magát,mert ebben érzi jól magát,nem mondanám rendesnek,de az ilyenek más jellemet tartanak annak.A mai vilàgban felvorult az értékrend,ezt mindenre értem,elvesznek a rendes emberek mert nem csinálnak műsztárt magukból.
2017. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mert nem kapod sem szóban sem tettben a jutalmát. De nem akkor kapja az ember vissza amikor adja, hanem amikor nem számít rá, szükséghelyzetben jön a segítség. Tudod sok vallásos ember azért fordít hátat Istennek, mert kér dolgokat imában de úgy érzi nem kap választ. De Isten ugye nem egy égi pincér. Persze nyilván ők jó emberek, de nem ismerik a Teremtőt, sem a szándékát. Valójában most sokkal fontosabb az emberek számára a felebaráti szeretetnél, hogy az életadójukat ismerjék meg. Mi lesz ennek a jutalma? 37.Zsoltár 10,11. "Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében." Érdemes ezen elgondolkodni! Lesz jelentősége nem is akármilyen!
2017. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
Az itteni kérdéseid alapján te nem kedves vagy, csak egy egyszerű palimadár.
2017. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled
2017. okt. 9. 19:43
 8/33 A kérdező kommentje:
Mármint a negyedik válaszolóval nem azzal aki palimadárnak nevezett
2017. okt. 9. 19:45
 9/33 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Pedig vele is egyetérthetnél :D Senkit nem érdekel, hogy te milyen Teréz anya reinkarnáció vagy....ha meg az a bajod, hogy nincs sok barátod akkor jöjj rá, hogy nem attól lesz valakinek normális élete mennyi felszínes ember veszi körül. Ha azt nézed másnak mi a szimpatikus valakiben akkor annak a megfelelési kényszer lesz a vége.
2017. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Rendes vagy. És?

Ez önmagába semmi. Ugyanúgy lehetsz valakinek szimpatikus, valakinek nem.

2017. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!