Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apró változtatások, új szokáso...

Apró változtatások, új szokások amikkek növelni lehet az önbizalmat?

Figyelt kérdés
17L

2017. okt. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valódi önbizalomhoz nem ezek kellenek, ezek csak ideiglenesen növelik az önbizalmad.

Ha valódi önbizalmat akarsz, amit nem lehet lerombolni semmivel sem, akkor meg kell értened/ismerned önmagad, ha ez megtörténik akkor tudni fogod hogy soha nem kell szégyenkezned semmi miatt.

2017. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

új frizura, új szemüveg, új kiskabát, új illat - klasszikus női hangulatjavitók


szépen, tiszta, vasalt ruhába felöltözni , tiszta cipőben elindulni - nagyon fontos


minden nap teljesiteni valamit sikeresen - pl. duolingo pontok...


testtartásjavitó tornagyakorlatokat végezni



minden nap tenni vmi jót vkivel - bevásárolni a szomszéd öreg néninek, átadni a buszon a helyet, megetetni egy kóbor macskát, megvigasztalni a siró iskolatársadat, meglepni anyukádat egy vacsorafőzéssel...

2017. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókat írsz utolsó,de ezek mind csak instant megoldások,tegnap jöttem rá,amikor vettem egy nadrágot ami igazán csinosan àll és hónapok óta szeretném megvenni,hogy mennyire csak abban a két órában boldogított amíg először felpróbàltam otthon.Ugyan ezt erzem a hajfestéssel ,új rúzzsal,és a többi alkalmi gyógyírrel.Amitől hosszútávon jól érzed magad az a szeretet.(minden csöpögés nélkül)akkor nő meg az önbizalmad amikor azt érzed,hogy megbecsülnek,elfogadnak,szeretnek,szerintem ez az alapvető elégedettség kulcsa.Ha szeretve érzed magad elengeded a görcsöket,nincs helye a megfelelési kényszernek.
2017. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as: a kérdező apró változtatásokat, új szokásokat kérdezett. Amúgy teljesen igazad van: aki szeretve van, becsülve van, annak az önbizalmával ritkábban van gond.
2017. okt. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj másnak megfelelni! Add mindig önmagad,így lehet,hogy sokan elkerülnek,de legalább szelektálódik,ki fontos,ki nem.
2017. okt. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3: +1

Nekem az önbizalmamat elvette totálisan az utolsó szakításom, én tettem, mert nem akartam gyertyát tartani harmadikként sajna. :(


Azóta tudatosan edzek, táplálkozom (fél éve). Mindig egy picit adja vissza az önbizalmamat, nem beszélve arról, hogy egészséges kereteken belül csinálom és jól esik. (Közérzetem is sokkal jobb, depi -10kg, másik -10kg meg a többi)


39F

2018. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!