Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen lányra mi a helyes...

Egy ilyen lányra mi a helyes jelző?

Figyelt kérdés
Arról van szó ,hogy 3 honapig jártam egy lánnyal ,mindkettönknek első szerelem ... Nagyon szerettük egymást ,egy hét alatt amig nyaraláson volt eldobott ! Vagyis nyaralása elött szeretett utána már nem .... Igy szakitottunk , születésnapomra meg törölte fbn hogy ismerösök vagyunk ujrajelöltem és elutasitotta a jelölést ... Amikor lát a fejét is elfordítja , amióta szakitottunk 3 honapja ósszesen 2 szer köszönt ... , egy rendes lányról és nagyon jól neveltről vam szó aki kedves meg minden jó ,de amit velem művel ... ,,, egymást nagyon szerettük ,minden közös volt bennünk minden ! , 3 hónap alatt egy 1mp tartó ölelésig jutottunk :( , félt a puszitól is .. ,,,,,,,,, szóval velem most ilyen és azt mondta hogy nem én rontottam el a kapcsolatot, visszarakott barátzónába és én ezt visszautasitottam ( hát csak nem hagyom hogy játszon velem ) .... Na hát nem kapok rá jelzőt , amilyen jelzőket magamtól kaptam rá : becsapott , hazug , bunkó ,paraszt , ,,, várom véleményetek ,előre is köszönöm , és mi lenne a véleményetek hogy ezeket neki szemébe belemondjam vagy halgassak ?

2017. okt. 10. 20:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és amikor jártunk ő 13és fél ,én 14és fél voltam ,,, azt is megbántam részbe hogy megismertem , nem is érdemelte volna meg hogy szeressem szerintem :((
2017. okt. 10. 20:39
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

biztos nem rajtad múlt a dolog

így még rosszabb de én nem osztanám le

az ő döntése

2017. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

A szüleitek hol vannak??? Miért nem kennek le nektek egy nagy büdös pofont???

Bakker 13-14 éves KISGYEREKEKRŐL van szó, papás-mamást játszotok, mint a felnőttek! Kapjál már a fejedhez hülyegyerek, és nőj fel! Felnőtt viselkedést vársz el egy 13 éves KISLÁNYTÓL????

Ha az én fiam lennék, egyrészt úgy összevernélek, hogy a nevedet is elfelejtenéd. Gondolom c...nyok vagytok!

2017. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
jelző? Kicsi [még ehhez]. Ne vágj semmit a fejéhez, az lenne a bunkóság. Most ne foglalkozz vele SEMMIT!- önuralom kell hozzá. Lehet hogy visszasírja magát, lehet, hogy nem... Mégis ez tűnik a legjobb megoldásnak.
2017. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Felejtsd el. Volt alkalmam ilyen tiniszerelemhez, nem érdemes görcsölni.
2017. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi rosszat nem csinált...
2017. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy gyerektől, menjen hozzád vagy mi?
2017. okt. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!