Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik ágálnak a Halloween...

Akik ágálnak a Halloween ellen, mert Amerika meg nyugat majmolásnak tartják, miért használnak Windows-t?

Figyelt kérdés
Az is amerikai, az nem baj?

2017. okt. 10. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Akik szerint ez amerikai ünnep, az nem hallott még a keltákról. :-)
2017. okt. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Én nem "ünneplem" Halloweent, de nem tudom felfogni, hogy miért olyan szörnyű. Rossz lehet már népek szokásaival is megismerkedni, vagy mi ?
2017. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

"Akik ágálnak a Halloween ellen, mert Amerika meg nyugat majmolásnak tartják, miért használnak Windows-t?"


Talán, mert a kettö nem összehasonlítható?!?!!?!?


Egy ünnep meg egy munkaeszköz szerinted ugyanaz????

2017. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Hogy mersz szeletelt kenyeret, amikor az amerikai ?
2017. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
51%

*enni

szeletelt kenyeret enni

2017. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
Nekem személy szerint semmi kifogásom nincs a halloween ellen, de megértem azokat, akiknek van; technológiát átvenni másoktól nem ugyan az, mint kultúrát...
2017. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezen a vonalon haladva aki autóval közlekedik az meg a németeket majmolja, hisz az otto-motort egy német találta fel...
2017. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

Ágálnak minden ellen, nem a Halloween a bajuk gyökere, hanem az, hogy még élnek.

Egy nap feldobják a bakancsot. Aprópó az nem amerikai?

Amikor elmennek a fogorvoshoz gyökérkezelésre, érdekes mód nem ágálnak az ellen, mivel maga a fogorvos USA találmány.

2017. okt. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%
Inkább a mcdondals-hoz, divathoz/öltözködéshez kellett volna hasonlítani szerintem. Amúgy szerintem akik ágálnak ellene azok vagy vallási okból teszik, vagy már kihalt belőlük a gyerek.
2017. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
És ha valakit egyáltalán nem érdekel, hogy épp halloweent, mindenszenteket vagy mit is tartanak?
2017. okt. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!