Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érez még rajtam kívül így valaki?

Mirk kérdése:

Érez még rajtam kívül így valaki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem tökéletesen ismerem önmagamat és teljes mértékben elégedett vagyok. Vannak jó és rossz tulajdonságaim, mindegyikkel tisztában vagyok és elfogadom őket. Szilárd meggyőződéseim vannak, de képes vagyok változtatni a véleményemen.

Nehéz megfogalmazni, de amikor látom ezeket a kérdéseket sok tanácstalan, önbizalomhiányos, elveszett és boldogtalan embertől elfog egy érzés. Azt érzem, hogy révbe ért az elmém, hogy egy hegy az önbizalmam.

Én sosem aggódom. Nem stresszelek és nem félek, nem keresek hitet, nem elégedetlenkedek.


2017. okt. 11. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy ezzel egyedül.

Mivel sikerült ezt elérned? Hogy találtad meg a belső egyensúlyt? sokunkat érdekelne ez.

2017. okt. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Én is rendben vagyok magammal, de úgy gondolom, ez is lenne a normális, nem bennünk van a hiba. :) Én még a párkapcsolatokról olvasottak és látottak miatt szoktam ilyesmiken gondolkozni. Nem hiszem el, hogy csak nekünk működik ilyen hosszú ideje úgy a dolog, hogy nem megtűrjük a másikat, mert a gyerek, meg a ház, meg a hitel összetart, hanem szerelmesek is vagyunk egymásba. Néha sírógörcsöt tudnék kapni az itt olvasottaktól. :/
2017. okt. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Hasonló...csak kicsit radikálisabb távlatokban vagyok :)
2017. okt. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg önhazugságban élsz vagy csak pillanatnyi elégedettséget érzel. A legnagyobb próféták/buddhista mesterek se képesek folyamatosan elégedettnek lenni.


Ha tényleg igazad van, terjeszd az igéd, de kétlem hogy ez lenne a valóság.

2017. okt. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ez alap, én is így érzek. Bár a nem keresek hitet rám annyiban nem igaz, hogy már megvan a hitem. Saját magammal kapcsolatban mindennel tisztában vagyok, úgy gondolom, átlátom a tetteimet, hibáimat és ha kell gond nélkül elismerem őket. :)
2017. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Én is éreztem már így,valószínűleg csak időszakos dolog lesz nálad is,mint ahogy nálam volt.
2017. okt. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!