Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kezdődő kapcsolatban...

Egy kezdődő kapcsolatban nőként, szeretnél tudni arról hogy mi keresni valója van, egy fegyvernek a kocsiban?

Figyelt kérdés
Vagy elég hogy egyszer láttad, és nem foglalkoznál vele többet?
2017. okt. 11. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak rákérdeznék. Para.
2017. okt. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem airsoftozik a srác? Nem biztos hogy igazi volt. Esetleg Vadász?
2017. okt. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de rákérdeznék. Viszont nem kéne túlgondolni. Valószínűleg csak hobbi, de különben is Magyarországon van legális fegyvertartás (önvédelmi célra nyilván) és teljesen jól működik ez a szabályozás. Egy visszaélésről se tudok.
2017. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Én tuti rákérdeznék. Nem szeretném holtan végezni egy sikátorban...
2017. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak gumilövedékes vagy airsoft.
2017. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mivel nem a (fegyver)szabadság mekkájában (khm - usa - khm) vagyunk, szokatlan dolog az, hogy valaki fegyvert hurcol magával. Otthon tartani egy dolog, de kocsiban? Igen, érdekelne.
2017. okt. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz pár road rage videót youtube-on. Elképesztő milyen emberek vannak az utakon. Csinálsz egy kis hibát, jobb autód van, nem tetszik az arcod vagy bármi és már ott is van melletted, azt látod hogy baltával próbálja kinyitni előbb az ajtódat, később meg a koponyádat. Tegyük fel ez van a hosszú sorban a pirosnál ahol se előre se hátra nem tudsz menni, és mindenki más be van szrva hogy segítsen. 6-an már hívják a rendőröket, de mire azok kiérnek a csávó már rég végzett veled és a családoddal. Lehet már meg is ebédelt azóta.

Ezek előtt a videók előtt én is fegyver ellenes voltam. De inkább megsebesítek pár embert minthogy egy banda kirángasson kocsiból a családom előtt és jobb esetben csak engem verjek halálra ok nélkül. Ha börtön jár érte akkor is.

[link]

Nálam lőfegyver nincs, de elöl hátul be van kamerázva a kocsi, emellett egy medveriasztó spray illetve egy masszívabb kés van a kormány alatt mindig kézközelben.


Szerintem amit te láttál az is gázpisztoly lehet. És meg tudom érteni.

2017. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!