Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra a gondtala...

Mit jelent számodra a gondtalan élet?

Figyelt kérdés

Mindenki véleménye érdekel.


Számomra leginkább azt, hogy anyagilag egy átlagos színvonalon élek és nincsenek tartós egészségügyi gondjaim. Sajnos fiatal korom ellenére megjártam pár kórházat, és kicsit máshogy állok ehhez a kérdéshez, mint mondjuk olyan valaki, aki a fogorvoshoz is csak az éves ellenőrzésre jár. Persze lehetne sokkalta rosszabb is.

Nem tartok igényt luxus körülményekre, viszont nagyon szeretem azt az érzést, hogy megdolgoztam valamiért, akkor is dolgoznék a tanulmányaimmal párhuzamosan, ha erre nem lenne szükség, mert jólesik két teljesen más dolgot csinálni párhuzamosan, az egyik során kikapcsolódni a másikból. A szellemi munkát azért szeretem, mert gondolkodni kell közben, a fizikait meg azért, mert lehet közben gondolkodni. A porszívózás pl abszolút kikapcsol.

Szeretek gyűjteni dolgokra, akkor is, ha akár azonnal megvehetném, gyakran nagyobb öröm maga a várakozás, mint az adott tárgy.

A legjobban kikapcsolódni szeretek egy jó könyvvel, elvontabb zenével, ha ezek megvannak, már jól érzem magam.


Ez csak az én elképzelésem, de mindenki másét kíváncsian várom.


24n


2017. okt. 11. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a gibdtalan életem, ha ezt az egy mobdatoto örökre el tudnám kerülni, "hogy most nem lehet"
2017. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Egészség + anyagi biztonság.
2017. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korlátlan pènz, korlátlan szex, korlátlan kènyelem, korlátlan öröm.
2017. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!