Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni hogy irígy...

Honnan lehet tudni hogy irígy valaki?

Figyelt kérdés

18L

Olyannal szoktam találkozni hogy...

...valaki kibeszel valami külső dolog miatt ami nem is lényeges

...ha én csinálok valamit ami nem jo az sokkal rosszabb mintha más tenné

...kamu történeteket találnak ki hogy lejárassanak

...riban*nak gondolnak csak mert jo kapcsolatot tudok kialakítani pasikkal

És ezt általában olyan emberek teszik akik hogy is mondjam, sehol nincsenek sem érzelmileg sem pedig külsőleg. Persze nem azt akarom mondani hogy én tökéletes vagyok, mert senki sem az.


2017. okt. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszóval irigyek .
2017. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Anno gimiskoromban volt egy csaj aki totàl ràm volt àllva .4-en voltak nagy bnő és ebből a legrusnyàbb utàlt a legjobban de a többiek sem csiptek. Próbàltam velük baràtkozni de mindhiàba az ilyen csak a maguk hülyeségét hajtjsk.Igaz rólam nem terjesztettek semmit sem de ez igy is elég volt .
2017. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én onnan vettem ézre hogy, volt 30 perc szünet és arrol beszélnek mitt csinálok a szabadidömben jelentégtelen dolgokbol csinálnak nagyot.
2017. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!