Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretem manipulálni az...

Szeretem manipulálni az embereket, és hazudni nekik, játszani velük, mint pl. a "Kegyetlen játékok" című filmben - jól csinálom, és élvezem. Van itt olyan, aki csinál hasonlót?

Figyelt kérdés

Még általános suliban kezdődött, valahogy fura volt, hogy az osztálytársak, és a tanárok hatni akarnak rám, irányítani - nem értettem, ezért megfordítottam a dolgot, így viccesebb volt :)

Középsuliban még viccesebb volt, főleg amikor már valaki helyett hazudtam (mert olyan jól csináltam), szóval élveztem a helyzetet.

A munkában (építőipar), főleg üzleti életben is jövedelmező képesség - és persze vicces, hogy vállalkozóként több különböző képzelt életem van, aminek köszönhetően kitűnően megy az üzlet.


Félre ne értsetek, nem "bűnöző" vagyok, csak jó a dumám - pl. ma vettem egy konténert 200-ért, ami 600-at ér, de 800-ért fogom eladni, mert összehazudtam mindent, hogy karácsonyfát árulok és arra kell, meg el kell szállítani, amire kell egy b30 as toronydarus teherautó nyergesplatóval, útvonalengedély, meg kolorán konténerfesték, dupla szigetelés, meg sorolhatnám még 10 percig, de a lényeg, hogy az eladó elhitte, hogy végülis egy romhalmaz, meg 1000 gond van vele, amitől én mind megszabadítom, és lényegében 20 perc alatt elszállítottuk gond nélkül, és jó állapotú, fel sem kell újítani :)


Van itt olyan, akinek hasonló hobbija van?

Párkapcsolatban hogy boldogultok?

Én sosem hazudnék a páromnak (szerintem morbid dolog olyannak hazudni, akivel együtt vagy). Viszont az eddigi barátnőimnek valamiért felfoghatatlan, elviselhetetlen volt, amit csinálok, és nem igazán értem, hogy miért.

27/F


2017. okt. 12. 20:45
1 2 3
 1/25 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Kva érett ember lehetsz :DDDD
2017. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Hát öcsém, ritka undorító ember vagy. Sebaj, politikusnak jó leszel.
2017. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Kívánom a pokolban lévő életet!!! Ekkora bünpofikát.
2017. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
Én csak 17 vagyok de én is jól hazudok:D pláne ha kell egy kis zsebpenz. Legutobb kertem 3000-et mert azt hazudtam hogy növénylátogatásra megyunk es ennyi a belépő ára közbe csak ruhara kellett :'''D
2017. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem manipulálás csak van egy üzleti stratégiád amiben a tárgyat amit meg akarsz venni ,elmondod minden szarnak és ha olyan vevő van aki nem ért hozzá az beveszi aki meg ért hozzá az elküld a francba hogy máshol szórakozzál.

Az ingatlanügynökök , használtautósok mind ebben utaznak.

2017. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak te hiszed azt, hogy ekkora király vagy, amúgy meg semmi.
2017. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Bihar Valatonon ***** válasza:
69%
Ezt ugye tudod, hogy az olyan fajta "biznisz" menség általában melyik sötét bőrűbb körökben gyakori?! Szóval ne hasonlítsd a filmes dolgokhoz, mert ez csak piti inkább:D
2017. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Figyeljük a bizniszt!

Üdv NAV Bünügyi osztály!

2017. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
K♥rva anyádat
2017. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit - esetleg értelmes válasz?
2017. okt. 13. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!