Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan értelmeznétek ezt a...

Ti hogyan értelmeznétek ezt a viselkedésmódot?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük néhányan,hogy elutazunk egy vidéki programra.A sofőr a társaságból egy lány volt.Három társasági tag meg kettő ismerős volt,akit mások ajánlottak,hogy jönnének a programra,de őket is ismertük.Az autóvezetőnmk a programtól transzba esett(most nem részteletezném a programot-vallási programról volt szó).Lényeg az,hogy jóval a program befejezése után jöttünk vissza,mert a programszervezők közül sokan ápolgatták az illető lelkét.És végül a transzba eséstől nem volt energiája hazahajtani igy a szervezők hajtották haza az ő autóját,mi meg néhányan egy másik szervező autójával mentünk haza.Vagyis egy helyre érkeztünk.A szervezők megéheztek és a környékünkön lévő specialitásból akartak venni,mire az illető lány nagylelküen felajánlotta nekik,hogy elmegy megveszi nekik,ki is fizeti(itt megjegyezném,hogy a szervezők igen befolyásos emberek gyerekei).Egy helyszinre mentünk,ők utána még jó ideig beszélgettek a másik autóban mi mg páran kint fagyoskodtunk...mivel nem volt járművem,ott kellett volna maradni ennél a lánynál,de már reggel érkeztünk nem sok idő volt az autóbuszomig igy nem aludtunk.Ajánlotta főz kávét utána megy munkára,mehetünk együtt a busz irányába.Közben kérdezte,nem vagyok-e éhes mondtam ehetünk pár falatot a kávé előtt.Nekiláttunk enni,kinálta a margarint,kolbászt,szalámit.Margarin mellett döntöttem.Ő meg az asztalon a dobozbn lévő óriási pizza szeletet vette elő és azt majszolta.Mondjuk én abból megkináltam volna mást is,mert hülyén jön ki,hogy pizzát eszek a másiknak meg odadobok valamit.A tetejébe utána azt mondta nem főz kávét mert félóra van még az indulásig-belefért volna a kávé.Kár volt igérnie.Mondtam neki elmegyek előbb a városba,azt mondtam van előbbi buszom is,és elmentem kávézni,mert már nagyon nyuzott voltam.Kajálás közeben meg öntelt,ironikus hangsúllyal azt mondta azon gondolkodik kin nem hajtotta be az útiköltséget,és mondta az egyik lány nem fizetett(nem azért mert nem akart,hanem már hanali 5óra volt és nagy volt a kapkodás)úgy tett most azért majd kell vele találkoznia,hogy kérje rajta azt a 800forintot.Annyi pénzre nincs rászorulva,mert jól kereső informatikus.Azt nem veszi figyelmebe,hogy miatta maradtunk 5órahosszával tovább,kint fagyoskodtunk jó ideig, volt aki munkára ment reggel és ez elég kellemetlenül jött ki.Itt most nem arról van szó,hogy nem akartam fizetni-elsőként adtam oda neki a pénzt.De ezért ez szemtelenség az idegeneket megvendéglem helyi specialitással,azokok közül meg azzal aki velünk volt,ismerjük egymást keresi a nyamvadt 800forintért.Időben azt a lányt kárositotta meg legjobban,mert neki is kellett menni reggel dolgozni és még készülni is kellett a munkára.Nekem úgy jött le az egész,hogy egyrészt jól jöttünk neki,az útiköltség miatt,kifutotta az ő részét is.Másrészt pedig ez egyfajta asszisztálás a vallásos hóbortjához.

2017. okt. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Aki ilyen agymosott idiótával közösködik az meg is érdemli
2017. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a leminősitést!Annyi bizonyos,hogy tényleg idióta
2017. okt. 13. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzottan értettem ezt a hülye szófosást, de nem is érdekel.
2017. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as: már egem se,de jó volt kiirni magambol
2017. okt. 13. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ez valami szekta?
2017. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy néz ki olyasmi, és nem kizárt,hogy elfogják vinni egy olyan irányba.Én is vallásos vagyok, de inkább a csendes imában,elmélkedésben találom meg Isten és a válaszokat.Nem olyan helyen ahol rángatóznak,transzba esnek...meg elszállnak az énekektől.
2017. okt. 13. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!