Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is észrevettétek, hogy a...

Ti is észrevettétek, hogy a szőrös pasik kedvesebbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Miért van ez? Valahogy sokkal barátságosabb a kisugárzásuk is.

#szőrös has #szőrös kar #szőrös kolbász #minden szőrös
2017. okt. 14. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szőrős pasi vagy?
2017. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész társadalomra kiterjesztve ezen még nem gondolkoztam el, de az tény, hogy a férjem egy szőrös maci, és tényleg nagyon kedves ember :)

Talán azért van így, mert aki meghagyja a szőrét, ahogy van, kevésbé érdekli őt a divat meg az elvárás, vagyis nem stresszel rá mások véleményére,és ezért nyugodtabb, kevésbé szorongóbb? Ez csak egy elmélet. Legalábbis a férjemet ismerve erre gondolok, mert pl. ő is azért szakállas, mert fárasztja a borotválkozás, és nem érdekli, kinek hogy tetszik (nekem meg szerencsére pont tetszik).

2017. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én egy szőrös pasi barátnője vagyok. :)

Utolsó: a barátomnak ugyan ez volt a válasza :)

Imádom a férfiasságát, imádom ahogy van. Mellette én is nyugodt vagyok, mert mindenhogy elfogad, csodálatosnak lát, és mondja is, akkor is ha reggel van. *.*

De igazából a kapcsolatunk elejétől ezt a nyugodtságot érezzük.

2017. okt. 14. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap jutott eszembe, hogy az összes mackós testalkatú, szakállas férfi ismerősöm kedves, vidám és jószívű. Igen, ez pozitív előítélet, meg kicsi a vizsgált mintám (14 fő), de van benne valami :D
2017. okt. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint.

Kedves Kérdező, örülök, hogy te is megtaláltál egy ilyen nyugodt pasit :D Én is rengeteget higgadtam meg nyugodtam a férjem mellett, pedig nagyon forrófejű az alaptermészetem. Jólesik a közelsége, mint egy nap, ami süt rám. :) És ő is naponta többször kifejezi, mennyire szeret (amit persze viszonzok).

2017. okt. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A farkam szőrös, gyertek bujjatok hozzá
2018. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatos, farkad sincs neked, nem, hogy szőrös farkad... :'D
2018. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A párom is ilyen. Sűrű erős haj, sűrű szőrzet és egy tünemény.

Velem is pont úgy bánik, mint veled kérdező :)

2018. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a szőrör karú lányok tetszenek! :) Bár szinte alig vannak már! Porcelánbabákra nem indulok be. Szerintem a szoro2sebb csajok is sokkal vonzóbbak mivel van bennük valami plusz, valami egzotikus.
2020. dec. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!