Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján aszociális vagyok?

Ezek alapján aszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Csendes,visszahúzódó,otthon ülős tipus vagyok.Nehezen barátkozok.Nem szeretek nagyobb társaságban lenni.19 éves vagyok,de még soha nem voltam buliba és nincs is igényem elmenni.Tudom,hogy nem érezném jól magam.Az alkoholt sem szeretem,utálok táncolni.Nem szeretek a középpontban lenni,szégyenlős vagyok.Barátaim se nagyon vannak.Lánnyal sem volt még dolgom.Mondjuk jó lenne egy barátnő.De ha már hozzámszól egy lány,egyből zavarba jövök,nem tudom miért.

2017. okt. 17. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Már nem érdekelnek az emberek.


25f

2017. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább csak introvertált, az aszociális mondhatni minden társaságot kerül, te pedig csak azt a közeget nem szereted ahol az extrovertáltak jól tudnak érvényesülni. Ez nem az emberek kerülése, csak a harsány-hangos-nyílt helyzeteké.
2017. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé annak tűnsz, de szerintem ezzel nincs semmi gond. Számomra sokkal szimpatikusabbak a hozzád hasonló emberek. :)
2017. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!