Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Hogy, mitől, mi...

Hölgyek! Hogy, mitől, mi által érzitek magatok bátorítva, vagy hogy egy férftól nyugalmat éreztek?

Figyelt kérdés

Sokat jelentene nekem

a válasz. Előre is köszi!



2017. okt. 18. 12:40
 1/10 piriiiii ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Főleg a második részét nem.
2017. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mitől érzed azt, hogy egy férfi nyugalmaz sugároz?

Az első az, hogy mitől erzéitek magatokat bátorítva egy férfi altal.

2017. okt. 18. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:

De mire bátorítva?

Ha valaki nyugalmat sugároz, az a természetéből fakad. Nem lehet leírni, nem lehet megtanulni, hiszen minden benne van, amit eddig átélt, amiért ilyen lett.

2017. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piriiiii ***** válasza:

Az én barátom például szerencsére nagyon nyugodt és türelmes ember. Féléve vagyunk együtt, eleinte mondogatta, hogy ő nyugodt, de néha fejjel megy neki a falnak, és ha dühös lesz, akkor nagyon. Én még sosem láttam ezt nála, pedig sokat vagyunk együtt intenzíven, mindenféle helyzetben.

Türelmes hozzám, pedig bevallom, néha vannak hisztijeim. Bölcs, megvárja a dolgot kimenetelét, úgymond ő az okos, mert enged. Nálam ez a nyugalom.

A másodikat pedig még mindig nem értem teljesen. Bátorítva, mire? Arra, hogy közeldjek felé, mint nő férfi felé, vagy bátorítva, hogy megtegyek bizonyos lépéseket, például a karrieremben, vagy más magánéleti helyzetekben?

2017. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szavaival, a hozzám való viszonyulásával eléri, hogy megbízzak benne. Érzem, hogy bármit megoszthatok vele, nincs aggodalmam semmi miatt. A személyisége, szavai nyugalommal töltenek el.
2017. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pirinek, hogy a bátorítasnál az elsőre gondoltam.

hogy hogyan tud a barátja fele közeledni úgy hogy batroízva érzi magát

2017. okt. 18. 13:51
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Közelítsen a férfi a hölgyhöz. Ennél egyértelműbb bátorítás nem kell.
2017. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 piriiiii ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy közeledjen a férfi.

Ha már tartós kapcsolatban vannak, akkor meg ott már senkit se kell bátorítani, hiszen szeretik egymást, azért vannak együtt, kimutatják egymás felé az érzéseiket.

Ennek ellenére én úgy jöttem össze a barátommal, hogy végül is én kezdeményeztem, én közeledtem felé. Már régót ismertük egymást, párszor beszéltünk, de nem sokat, nagjyából látásból ismertük a másikat. De egy este egy társaságban buliztunk, a barátnőm, aki jobban ismerte, vele beszélgetett, és hallottam, hogy rólam. Szerintem ott már mindenkiben volt minimális alkohol, meg nem is figyeltem oda teljesen, mert én is mással dumáltam, de annyit meghallottam, hogy a srác rólam beszél. Aztán később ő elindult hazafelé, és nekem ennyi elég volt, hogy megéreztem, hogy tetszem neki, utána mentem, és azóta együtt vagyunk. Viszont ott az is sokat segített, hogy volt bennem alkohol, mert egyébként nem hiszem, hogy utána mentem volna. Teljesen józanul talán csak akkor, ha sokat figyelt volna, mosolygott volna, de ezt nem csinálta egyébként, semmi más jele nem volt azt hiszem, hogy szimpatizálna velem.

Egyébként pedig, ha nekem tetszik egy férfi és szeretnék tőle valamit, nem kell bátorítás. Kezdeményezek nála, aztán meglátjuk a reakciót. De sok nőben benne van az, hogy kezdeményezzen a férfi, ha pedig az nem lép, akkor a nő nem fog.

2017. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy sok minden érdekel, és nem csak felületesen.
2017. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossz helyre írtam.
2017. okt. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!