Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az energiavámpíroka...

Hogy lehet az energiavámpírokat elkerülni, kijutni a vonzás körzetükből egy empatának?

Figyelt kérdés

Én alapjában véve egy nagyon pozitiv ember vagyok, az a tipikus empata (egyébként utálom is magam ez miatt) Mindenkinek a céltáblája vagyok MINDEN negativ embernek, de komolyan mondom...folyamatosan rossz hatású nőkkel jöttem összes, bár őszintén szólva nőkben látom a legtöbb energia szipojozó személyiséget...ugyanis minden szart megérzek TÉNYLEG MINDENT, azt is mikor hazudnak nekem, mikor akarnak átcseszni...próbáltam már azt, hogy jólvan ráhagyom a másikra már csak kíváncsiságból is és természetesen pontosan az történt amit már akkor tudtam amikor össze jöttem a másikkal. ELKÉPESZTŐ szar, hogy együtt tudok érezni az emberekkel...mindig én vagyok az áldozat és bárhogyan is akarok kikerülni belőle egész egyszeruen valamiért nem sikerül.



A mai napig is folyamatosan csüngenek rajtam az ilyen vámpirok (leginkább tényleg nők)...majd szépen udvarisan jönnek az életembe de csak azért, hogy az egojukat feltornázzák és jólakottan elhúzzanak a p**ba...főleg roma lányokra jellemző ez amúgy...kezdek rasszista lenni egyébként.


A probléma tehát az, hogy mindenkivel együtt érzek, mindenkinek megakarom oldani a problmémáját és hiába próbálom kikerülni ezt akkor is megakarom csinálni mert amúgy szarúl érzem, ha látok mást szenvedni...viszont ez az egész odáig fajult bennem, hogy teljesen megutáltam ezt az énemet...találkoztam egy nárcisztikus manipulátorral egy beteg emberrel aki tényleg egy pszhiopata volt, és ő szó szerint csak tápláléknek tekintett szerencsére időben vettem észre (mármint csoda, hogy túléltem annyira megette az eneregiáimat)...


Hogy már brutálisan dühös tudok lenni, verekszek más embereket alázok...mert ezt a személyiséget egy gyenge személyiségnek tartom és mindenkit rongyosra verek ez miatt, mert nincs önbizalmam...igy nem tudok magamba bizni.


Kívülről senki de senki nem mondaná meg rólam ,hogy ilyen vagyok mármint ilyen kis jótétemény szerencse csomag..aki mindig a f**z rossz végén áll, mert magas vagyok meg kigyúrt...DE NEM TUDOM LEVAKARNI AZ ilyen hulladék embereket, tényleg nem...mindig rám akaszkadnak, egy komplett idiótának érzem magam, szenvedek szó szerint saját magam miatt.


Komolyan mit kéne csinálnom? Sokszor már az öngyilkosságon gondolkodok, vagy azon hogy mást durrantok le a p**ba de viszont akkor is nekem fájna....



Rossz akarok lenni, de komolyan és idegesit , hogy nem tudok....hazudni akarok de azt sem tudok-.- mégis mi haszna van egy ilyen embernek a mai társadalomban? SEHOL nem találom a helyem tényleg sehol...látok magamhoz hasonló pozitiv embereket de ott is azt látom, hogy a hasonló pozitiv emberek mint én is negativokat keresnek maguk mellé....aki lehúzza őket.


Mintha valami elb**ott kölcsön hatás lenne...és szó szerint ha probálok ellenkezni magam ellen akkor számon vagyok kérve a környezetemtől hogy én mégis miért voltam szemét a másikkal szemben?? HÁT JÓNAK kellett volna lennem....nem baj, ha szétszivat miért nem nyelted??? szégyeld magad" kb....25f UTÁLOM van itt hasonló ember?


25f


2017. okt. 18. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiperérzékeny vagyok, és nem tudják elszívni az energiám semennyire sem, pedig az emberek szemébe belenézek és már tudom mit éreznek.


Hiába jutnál ki közülük, később belebotlassz egy másikba. Inkább azt kellene megtanulnod hogyan csináld meg hogy senki ne tudja elszívni az energiád.

Úgy tudod ezt elérni, hogy megtanulod, hogy független vagy másoktól. Attól hogy nekik rossz, neked még nem az, nem tartozol nekik segítséggel, se semmivel.

Másszóval, telibeszarod őket.

Tanuld meg hogy az emberek többsége szenved, és nincs értelme nekik segíteni, mert végtelen bajuk van, amit maguknak köszönhetnek, tehát lehetetlen hogy segíts nekik igazán.

Nem vagy felelős senki érzelméért, csak a sajátodért.

2017. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Tudod a háború idején éhinség volt, a lódög is elfogyott. A németek fogságába estünk a húgommal, mert számítottunk, arra, hogy gyerekeket nem őlnek meg, és adnak egy kevedet enni.

Ők is éheztek, egy nap finom levest ettem, azóta is kísért, hogy a húgomból készült levest megettem, bár akkor nem tudtam mit eszem.


Te sem tudod.

2017. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Hát te krvára nem vagy empata...
2017. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Nincs többé jófiú" c. könyvecske talán segíthet. Ncoreon fent van.
2017. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dr. Paul Hauck -Hogyan bánjunk az őrült alakokkal? PDF

A mű eredeti címe: How to Cupe with People who Drive you Crazy.


Tartalom:

A hiba bennünk van.

Okoskodók

Brutális bunkók

Az erőszakos nyafogók

Az önpusztítók

Slendriánok, precízkedők, különcök


Fejezetek:

Érzelmi problémák két forrása

Kik azok az idegesítők?

Hogyan lesz valaki idegesítő?

Miért nevezzük az őrültet őrültnek?

A következmények

Hogyan kezeljük az idegesítőket.

A védekezés fizikai módszerei

Védekezés az emberek közti érintkezésben

Védekezés pénz segítségével

Védekezés jogi módjai

Védekezés pszichológiai módjai

Okostónik:

Működési mechanizmus

Az okostónik fajtái:

A paranoid típus

A megszállott típus

A holdkóros típus

A féltékeny típus

Tizenéves okostónik

A saját egyéniség érvényesítése

Hogyan bánjunk az akarnok okostónikkal.

Együttműködés, tisztelet, szeretet

Igényérvényesítés

Igényérvényesítés három törvénye

Fajták szerinti védekezési módok.

Mit tegyünk féltékenykedés esetén

Stratégiák

Mit tegyünk a tizenéves akarnok okostónikkal.

Brutális bunkók

A dűh természetrajza

A brutális bunkók fajtái

Tizenéves bunkók

Antiszociális típusok

Akik csak néha robbanásveszélyesek

Megszabadulás a dühtől

Mit tegyenek a bunkók áldozatai

A tisztelet pszichológiája

A szóbeli érintkezés pszichológiája

Az igényérvényesítés pszichológiája

No, és a szeretet?

Tiltakozzunk vagy ne tiltakozzunk?

Az erőszakos nyafogók

A színpadias nyafogó

A narcisztikus nyafogó

Az önállótlan nyafogó

Tanácsaim a nyafogónak

Tanácsaim az áldozatnak

Az önpusztítók

A tűnetek

Az önpusztító viselkedés okai

Tanácsok az önpusztítóknak

Hogyan bánjunk az önpusztítókkal?

Hogyan segítsünk az önpusztítóknak

A mártír

Slendriánok, precízkedők, különcök

Düh

Bűntudat

Mások megsajnálása

Félelem az elhidegüléstől

Félelem a testi erőszaktól és az anyagi veszteségtől

A különcök és bosszantó szokásaik

Összegzés

Az emberi kapcsolatok három alapelve

Az igényérvényesítés három szabálya

Szeretet és megbocsátás

A kritikátlan szeretet

Megbocsátás

A másik orca

Hivatkozások és ajánlott olvasmányok

2017. okt. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SpiritFarmer válasza:
a leirtak alapjan masokra tobb energiat forditasz mint magadra, ebbol az kovetkezik hogy magadat rakod a sor vegere, a kulcs az onertekelesed, ezen dolgozz es akkor nem masnak adod az "energiad" hanem magadra forditod majd. Sok sikert es kitartast!
2017. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!