Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csinaljak hogy ne erdekelj...

Mit csinaljak hogy ne erdekeljen masok velemenye meg hogy mit mondanak / gondolnak rolam, milyennek hisznek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam , aztan az elettol kaptam par pofont es mar nem erdekel. Soha nem leszel boldog , ha mindig mas emberek velemenye van a szemed elol. Nekem ez is segitett. Gondolj arra hogy a te eletedrol van szo
2017. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Mi sem egyszerűbb:

[link]


Komolyra fordítva: a környezetből érkező visszacsatolás magunkkal kapcsolatban nem mindig haszontalan: bizonyos mértékben tükröt tart elénk, még ha olykor görbét is, tehát nem érdemes figyelmen kívül hagyni. Más kérdés, hogy ha valaki nem jól lát bennünket és így fiktív megítélést kapunk. Ekkor viszont tudomásul kell venni, hogy az adott ember véleményétől mi sem rosszabbak, sem jobbak nem leszünk, csak pontosan olyanok maradunk, amit ő - talán saját hibájából - máshogyan lát/értékel. Így maradhat vele szemben a leszaromtabletta, mert egyszerűen arról van szó, amit mi tudunk, és ami elég is: nincs igaza.

2017. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
##ard le őket. Legyél egy kicsit lazább, ne stresszelj.
2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a felfogásod fèlősről, merèszre.
2017. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!