Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamionosok gyerekei mitől...

Kamionosok gyerekei mitől vagytok ennyire elszálva?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy a faterod kamionozik és viszi haza a nagy 500-1.000.000Ft-kat, azt ebből veszi meg nektek a menő, drága cuccokat(nike,adidas),puma)cipő, ruha,gatya, tanga stb. Meg a csúcs telefonokat iphone 7, Galaxy s8, note 8 stb.

2017. okt. 19. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Azt ugye tudod, hogy a kérdésed mögött sok irigység van?

Személyesen kérdezd meg szerintem, ha annyira érdekel.

Az, ha másokkal foglalkozol, az életben nem fog előre vinni.

Nem vagyok gyerek/tini és autót vezetni se tudok, csak gondoltam adok egy jótanácsot.

2017. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én apukám kamionsofőr de se én se a testvéreim nem vagyunk elszálva.
2017. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól vannak elszállva mint a legtöbb jómódú család gyerekei.
2017. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%

Hihetetlen nagy irigység van a kérdésedben. Nem hinném, hogy csak a kamionosok gyerekei vannak elszállva maguktól. Az, hogy egy család tehetős az csak egy dolog. Nem minden tehetős családban vannak elszállva maguktól a gyerekek.

Van egy ismerősöd, akinek a faterja kamionozik és ő menőzik a drága cuccaival az egy dolog. Ne foglalkozz más életével és akkor nem lesz ilyen problémád!

2017. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
No aztán hány "kamionos gyereket" ismersz? Kettőt?
2017. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez durva általánosítás, de ismertem én is ilyet, aki ki volt a 3-as golfjával amibe fater minden héten hozta a lopott gázolajat.
2017. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A tanga miért luxuscikk?
2017. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És ha keményen megdolgozik érte akkor hol a probléma az irigységen kívül? Ha nem keményen, csak okosan dolgozna meg érte, akkor is csak ideológiai probléma lenne vele.
2017. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

ELSZÁLLVA, EMBEREK! ELSZÁLLVA! A "száll" szó két "L".


Azért vannak elszállva, mert el vannak kényeztetve. Nem kell velük foglalkozni.

2017. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Azért azon is elgondolkodnék, hogy mit-miért...

Csak hogy a saját példámmal éljek: hitellel a nyakunkban a diplomás szüleimet egyszerre rakták ki ugyanarról a munkahelyről. Édesanyám bármit elvállalt, ami szembe jött és a család meghozta a döntést, hogy a megélhetés érdekében apu Budapestre megy dolgozni. 200 km-re élt tőlünk és csak hétvégente láttuk. Mindenünk megvolt, ami az anyagiakat illeti igen, de mérhetetlenül dühös voltam, amikor valaki azzal jött, hogy két autó, szép családi ház, mindenünk megvan, nekem könnyű... Igen, baromi könnyű. Van ruhám, cipőm, kajám az asztalon és zsebpénzem, amit elkölthetek a büfében, de csak jelzem, hogy én ezért cserébe a tinikoromat gyakorlatilag édesapám nélkül töltöttem. Nem mondanám, hogy megéri, főleg nem így, már fiatal felnőtt fejjel.

Ergo nagy száj befog, arc visszavesz, meghátrál és szépen gondolkozz el azon, hogy nem minden fekete és fehér. Nem mindenkinek nagy az arca és valaki jobban szenved ettől a helyzettől, mint gondolnád!!! Az, hogy cserébe anyagilag mindene megvan, nem jelent semmit.

2017. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!