Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugy felek mert holnap lesz...

Ugy felek mert holnap lesz fizika oram es a fizika tanar folyton piszkal. Valaki jotanacs?

Figyelt kérdés
a fizika tanarom ilyen oreg es kb vak es nekem mge eleg erdekes a nevem... megkerdezi h h hivnak, elmondom es 40szer visszakerdez aztán kifigurazza a nevemet ami nekem nagyon rosszul esik.... az osztalytarsaim meg ott nevetnek, mult oran majdnem elsirtam magamat. amúgy a tanar nem bunko, csak szimplan nem hall es ezert kerdez vissza 100szor. ugy felek mar gorcsbe van a gyomrom.
2017. okt. 19. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd rá a szüleidet, hogy beszéljenek a fizikatanárral.
2017. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ezen ne tudd túltenni magad. Találj ki te is magadnak vicces neveket és nevess a többiekkel. Örülj neki, hogy nem Kovács Péter meg Szabó Niki meg hasonló tucatneved van. Te legalább egyedi vagy és legalább így szerzel néhány vidám pillanatot az osztályban. Én hogy örültem volna, ha a fél fizikaórát elröhöghetjük a nevem miatt... :D
2017. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Ja mert a név miatt lesz egyedi valaki...
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mar bocsi de nem csinálnék hulyet magambol
2017. okt. 19. 18:43
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Felfogás kérdése. Elbőgheted magad nagy zavarodban, vagy együtt nevetsz a többiekkel. Vagy hangosan kikéred magadnak, hogy téged hogy hívnak és kész.
2017. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ajánlj fel neki Kavintont, mondván már ezredszerre tolja el ezt a szar poént, uncsi.
2017. okt. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, hát akkor hisztizzetek, legyetek utálatosak mindenkivel és rinyáljatok. Ez végülis sokkal jobb, mint pozitívan hozzáállni valamihez.

Bárcsak nekem lenne ez a legnagyobb problémám...

2017. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!