Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha fáradtak vagytok akkor ti...

Ha fáradtak vagytok akkor ti is hisztisek és elviselhetetlenek vagytok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én akkor fáradt vagyok és pihenek - hisztizni meg sosem szoktam
2017. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én akkor nem szólok senkihez.
2017. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én akkor vagyok ilyen, ha éhes vagyok.
2017. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb energia, kevesebb türelem, szúrósabb szóválasztás hogyha valaki idegeimre megy. Szóval igen. Pont ezért próbálom inkább ilyenkor elkerülni az embereket.

Főleg azért mert alapjáraton tőlem azt szokták meg az emberek hogy a negatív dolgokat is minél puhábban próbálom megfogalmazni nekik.

2017. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
nem, én nem vagyok nő.
2017. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A fáradt-éhes kombinációtól dühödt grizzly medvévé változok.
2017. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én éhesen leszek érzékenyebb, de igyekszem nem hisztizni.


ha fáradt vagyok, akkor szótlanabb leszek maximum, és azt akarom, hogy hagyjanak békén magamban. Ha NAGYON fáradt vagyok, akkor átbillenek a holtponton, és ilyen mindenen nevetgélő, leszarom-állapotba kerülök, kb., mint aki be van szívva. De nem érdekel, mert olyankor már arra sincs energiám, hogy érdekeljen. :)

2017. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, 1000-el.
2017. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem igazán csak nehezebben koncentrálok.
2017. okt. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mentálisan eléggé megterhelő munkám van (ott is szeretném hagyni előbb-utóbb). Egy nap után nem igazán lehet hozzám szólni, mert nagyon ideges és ingerlékeny vagyok. Bár ez nem azt jelenti, hogy ok nélkül elkezdek kötözködni (azt egyébként sem szoktam, viszont másoknál láttam már ilyet), tehát szerintem nem vagyok elviselhetetlen. Viszont nincs türelmem semmihez, és ha valaki értelmetlen hülyeséggel jön, és fárasztani kezd, akkor esélyes, hogy kiabálni kezdek vele. Ezért jobb inkább, ha egyedül vagyok.
2017. okt. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!