Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 évesen kiégettnek érzem...

25 évesen kiégettnek érzem magam. Hogyan találhatnám meg, hogy miben vagyok a legjobb, és mibe fektessek energiát?

Figyelt kérdés

Elmondom, hogy alakult nagyjából eddig az életem: gimi végéig a legjobb tanulók között voltam, aztán elkezdtem egy egyetemet, amit félbehagytam, majd elvégeztem egy másikat, amit elég hamar megutáltam, de a szüleimnek nem mertem ellentmondani. Van ugyanis bennem egy olyan tendencia egy ideje, hogy hamar feladok dolgokat. Ez kamaszkorom óta van, és nem tudom, miért, mert amúgy vannak dolgok, amikben tehetséges vagyok. Csak kicsit úgy állok hozzá, hogy ha nem én vagyok benne rögtön a legjobb, vagy nem irányul rám a figyelem, akkor annyira nem is izgat. Mintha mindig csak az számítana, mennyi elismertséget kapok a világtól.


Olyan vagyok, mint egy hajó, amiböl kifogyott a benzin, és csak sodródik ide-oda. Felvetettem magam a legjobb egyetemekre kül- és belföldön egyaránt, de valahogy, ha odakerülök, már nincs kedvem csinálni. Teljes passzivitásban vagyok. Mintha egy éberálomban élnék. Mindent csak hobbiból csinálok, de nincs egy fö irányvonala az életemnek. A hátteremböl adódóan soha nem voltam rászorulva, hogy magamnak kelljen pénzt elöteremtenem. Olyan vagyok, mint az orosz irodalom felesleges embere. Tényleg jó afyam van, csak valahogy mintha nem müködne a fejemben a jutalmazómechanizmus, nem tudom rávenni magam semmire. Tényleg ki akarok ebböl mozdulni, és valamiben a legjobbá válni, és hinni valamiben, és abba belevetni magamat, teljes erövel. Szerintetek hogyan érhetném ezt el? Volt olyan, aki megoldott hasonló élethelyzetet?


2017. okt. 20. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem próbáld ki,hogy lenyúlsz az egészen mély alap ösztönökhöz,lemész ősemberbe.

az ősember lételeme volt a vadászat a kajáért,harc a riválisakkal és a szex.

ezt jelenkorban elérheted úgy ha lemész heti 2x ökölvívó edzése és heti 1x örömlányhoz.

ha egyiket sem próbáltad még,akkor mélyen fel fog zaklatni mind a két dolog,de a komfortzónából garantáltan ki fog rázni.

2017. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit off, de megkérdezném, a horoszkópod nem ikrek véletlenül, mert nekem az és nagyon sok hasonló dolog volt az én életemben is, mint amiket leírtál?
2017. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!