Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az állatorvosin indított érettségi előkészítővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok 11.-es, és azt már biztosra tudom hogy az állatorvosin szeretnék tanulni. Egy zempléni gimnáziumba járok, felvettem emelten a bioszt és a kémiát is emelten fakultációnak de félek hogy ez nem lesz elegendő. Ezért gondoltam rá hogy esetleg ha rossz lesz az érettségim , akkor halasztok egy évet és elvégzem az előkészítőket. Viszont eléggé bizonytalan vagyok.

Van itt olyan aki részt vett/vesz ezen a felkészítőn? Érdemes megcsinálni? Rendesen felkészít az emeltekre? Tudna valaki mesélni erről?

A válaszokat nagyon köszönöm.😊



2017. okt. 20. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én a helyedben már utolsó évben elmennek előkészítőre, szerintem a sima iskolai fakultáció maximum arra elég, hogy a plusz 50 pontokat osszekapard, és mellette fontos hogy otthon is tanulj (nekem például a kémia volt gyengesegem, de sok számolással és feladatmegoldassal sikerült felhúznom magam). Relatíve erős suliba jártam, de a fakultáció csak az időmet vitte el, többet ér egy jó tanfolyam esetleg magántanár (vele jobban a problémás témákra fokuszalhatsz, nem kell azt is újra vegigulnod ami már megy)
2017. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:) sajnos tanfolyamra nen igazán lesz lehetőségem utolsó éven, mert egy kis városban lakom és itt nincsenek ilyen jellegű felkészítők. Az meg kicsit húzós lenne ha bevállalnám az állatorvosin a felkészítőt mert kb 4 óra lenne oda az út.. esetleg még miskolcon lehet szétnézek hogy van e valami. Magántanárhoz mindenképp szeretnék járni már most utolsó év előtti nyáron is.

Mégegyszer köszönöm hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. :) egyébként te az orvosira jársz?

2017. okt. 22. 09:06
 3/4 anonim válasza:
Fogorvosira igen, neked sok sikert :)
2017. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én jártam oda előkészítre. Ha odafigyelsz, és készülsz folyamatosan, akkor hasznos (több ismerősömet innen vették fel), de ha nem, akkor csak idő és pénzkidobás, és csak azért mert jársz, nem fognak felvenni (mint engem). Nagy létszámúak az órák, és mint az egyetemen, itt se követelik meg tőled azt, hogy tanulj, ha nem tanulsz, akkor a végén buksz.

Nekem egy évet érnem kellett ahhoz, hogy ezt belássam, másodjára vettek fel, úgy, hogy 1 évig voltam magántanárnál.

2017. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!