Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért török fel valakinek a...

Miért török fel valakinek a facebookját, miért járatják le és hordják el minden utolsónak akár vad idegen emberek másokat csak egy kép alapján amivel vissza élnek? Miért terjesztenek akárkiről bármi hazugságot?

Figyelt kérdés

Ezt mind az internetnek köszönhetjük,de szerény véleményem szerint ugyan annyi hátránya van mint előnye.Miért ennyire szánalmasak,rosszindulatúak, az emberek ?

Voltak régen is tudom,de a manapság egyre gyakoribb.


2017. okt. 22. 14:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem csak azért tűnik gyakoribbnak mert az internet világában már minden kitudódik. És, hogy miért rosszindulatúak? Nem lehet pontosan tudni, mindenkinek meg van erre az oka. Ez őket szórakoztatja, élvezik, hogy tönkretesznek mást. Lehet, hogy azért mert valamilyen értelemben őket is bántották, tönkretették és ezt másokon így vetítik le. Persze, nem védeni akarom őket, csak próbálok magyarázatot adni a jelenségre. Ezek sérült emberek, normális ember nem is tesz ilyet. Az iskolánkban pont most csináltak egy musicalt hasonló témában. Ott például a lány osztálytársai csinálták ezt vele és tettek ki képeket róla, mert nem kedvelték és meg akarták szivatni. Sajnos ez létező dolog és megelőzni is csak óvatossággal lehet, de sokan nem is foglalkoznak ezzel.
2017. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék nem kötöszködöm ,de másnak a fényképével élnek vissza, másnak a személyi jogait és a jó hírnevét,életét teszik tönkre azzal ,ha hazudnak róla és a sok idióta szerencsétlen bunkóknak lehet köszönni !

A sok buta ember pedig el hiszi mivel nem ismeri .

2017. okt. 22. 15:09
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok. Figyelj, ez egy olyan téma amit a végletekig lehet boncolgatni. Ezeknek az embereknek, igazad van, semmi joguk ehhez, sőt ezzel mások személyes jogait is megsértik. De felmerülhet a kérdés, hogy más meg minek tesz ki magáról olyan képet ki az internetre, amit más felhasználhat ellene? Ezek az emberek pont a naivitást használják ki, meg azt, hogy ha valami egyszer felkerül az internetre, az ott is marad. De ennek is többféle formája lehet, nincs olyan megoldás amit minden esetre igaznak lehet titulálni. Lehet, hogy az illető nem tett ki ilyen képet, csak feltörték a fiókját és úgy rakták ki. Lehet, hogy tényleg ő tette fel és ez az ember csak kihasználja a lehetőséget. De ez egy szemét dolog, bárhonnan is nézzük és ahogy az előbb megfogalmaztam, normális ember nem tesz ilyet másokkal, pont azért, amit te leírtál.

Nem veszem kötekedésnek, remélem te sem így fogod fel a válaszomat :) Érdekes a téma, csak tényleg az a baj, hogy minden egyes érvelésbe vagy húszféleképpen bele lehet kötni. Ugyan úgy az enyémbe is. Egy konkrét esettel talán többet lehetne kezdeni, de remélem, hogy így is tudtam segíteni valamennyit!

2017. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokat segítettél a válaszoddal aminek örülök is ! Igen tudtál segíteni és nem vettem semmit kötekedésnek !:)

Picit konkrétabban ,egy egyszerű semmi (erotikus)kép amit "el loptak" . Nem tudom kinek ,kikek bántotta a szemét a kép ,de abban tényleg egyet kell veled értenem ,hogy normális ember ilyet nem csinál pláne nem vállalja a saját nevét . Valaki elkezd hozzá szólni a sok buta szerencsétlen ember folytatja tovább. Olvastam a hozzá szólásokat... normális ép elméjű ember nem írkál és nem hordja el mindennek ! Csak amit szintén nem értek, más idegen ember véleményére ad , de miért?

2017. okt. 22. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig jar a korso a kutra amig el nem torik...
2017. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!