Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanácsok, ha a kiszemeltemmel...

Tanácsok, ha a kiszemeltemmel beszélek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akivel szeretnék összejönni. Még nem beszéltem vele. Milyen tanácsokat/javaslatokat tudnátok adni beszélgetéssel kapcsolatban? Mire figyeljek oda, milyen témákat hozzak fel, milyeneket ne, mit csináljak és ne csináljak... bármi jó lehet.

Lányok, mi az, ami zavar titeket egy fiúval való beszélgetésben? Mi az, ami kedvező, amit szeretitek ha mond vagy tesz?

Hogyan lehetnék jó beszélgetőpartner? Hogyan érhetném el, hogy a lány vonzódjon hozzám?

Boldoggá akarom tenni őt.



2017. okt. 22. 14:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem éreztesd vele h ő van a középpontban, beszéltesd, közben figyeld a reakciót. Miközben beszél, ne bámuld a cickóját és a száját, tartsd a szemkontaktust. Szeretik a nők ha egy pasinak van humora. Ha nem muszáj nem beszélj fiús dolgokról mint pl: autószerelés, mosógép működési elve stb. :)

Figyeld a testbeszédet, a gesztusait. Allan Pease testbeszéd c. könyvét tudom ajánlani.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha tudok még segíteni, írj.

22/L

2017. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Volt már egy hibátlan válasz előttem,én férfiként úgy látom,h a legfontosabb az ha róla beszélsz,bókolj,de ne nyálasan,viszont sokat,legyélmagabiztos,de ne nyomulj,emberi kapcsolatokról a legtöbb lány szeret beszélni,ez egy jó téma.Beszélj az érzelmekről például,az is jó lehet.

Szemébe nézz sokat,érezze hogy vele vagy,hogy jó veled lenni.Ami abszolút tilos,politika,foci,pénz,műszaki dolgok,ezeket nagy ívben kerüld.

2017. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok. Sokat szoktam beszéltetni a partneremet, szeretem meghallgatni a véleményét, gondolatait - sokszor viszont abba esek, hogy én magam nem beszélek sokat.

Soha nem jutna eszembe egy lánnyal való beszélgetés közben lenézni a melleire :D. Igyekszek végig szemkontaktust tartani, mert imádom a szemeket :3. A humorról szólva... nem tartom magam különösen humorosnak :S. Tudok vele mit kezdeni?

Nem is szeretem a fiús dolgokat :D.

Jó, hogy mondtad Allan Pease Testbeszédét, mert olvastam már könyveket tőle, ezt is elkezdtem anno, de félbemaradt. Most folytattam :3.

Bókolni keveset szoktam, de akkor igyekszem jobban odafigyelni rá. Szeretek az emberi kapcsolatokról és érzelmekről beszélni :). Magabiztos sajnos nem vagyok :/.

2017. okt. 22. 16:13
 4/6 anonim válasza:
hány évesek vagytok?😍
2017. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én 18, ő 16 :)
2017. okt. 23. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó hát ha idősebb vagy úgy könnyű, csak viselkedj magabiztosan, kicsit fölényesen(túlzásba azért ne vidd) és ha bejössz neki akkor a tied, ilyen egyszerű :D igazából nincs ilyen trükk, amivel mágikusan le lehet a lányokat venni a lábukról, ha bejössz neki ígyis úgyis összejöttök, ha meg nem akkor meg mindegy mit csinálsz max havernak fog tartani
2017. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!