Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 159cm vagyok és 14/L A szüleim...

159cm vagyok és 14/L A szüleim azt mondják magas a barátaim azt hogy alacsony vagyok. Akkor most melyik?

Figyelt kérdés

És az igaz hogy a tejtől meg a zöldségektől lehet magasabbra nőni?

14 vagyok pàr hónap múlva 15 nőhetek még vagy már nincs sok esélye?



2017. okt. 23. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A lányok 14 éves koruk után nagy átlagban csak pár cm-t nőnek, de az is lehet, hogy ez a maximum magasság. Magyarországon 164-165cm a nők átlagmagassága, szóval ez nem mondható átlagosnak, és nem is biztos, hogy nősz még 6cm-t, de van rá esély.
2017. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alacsony. Én 160 vagyok, és 15 lettem a héten :D de a tornasorban van mögöttem egy lány... Életemben először
2017. okt. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meg még egy kérdés:

Igaz hogy a kávétől nem nősz?

Minden nap iszok kávét és a osztálytársaim azt mondták attól nem növök.

2017. okt. 23. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy fosz nőni, de talán a 160-at eléred. A felnőtt magyar nők átlagos magassága 164 centiméter, a fiataloké valószínűleg kissé több, így a 159 cm a korosztályodban alacsonynak számít. Ezt te is ellenőrizheted, ha megnézed, hol állsz a tornasorban.
2017. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a te korodban 167 voltam.


Most 28 évesen 169 cm.

A kv-s dolog baromság, 13 éves korom óta kávét iszok - eleinte tejeset, most már rendeset tejjel.

2017. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én a te korodban már 16 voltam :D

maradjunk annyiban h a lehető legnagyobb átlagba esel bele, futószalagmagasság

2017. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy akár 5 cm-t is fogsz nőni. De nem tudom mi a problémád vele. Ha azon aggódsz, hogy nem lesz egy szép magas jóképű colos barátod, akkor tévedsz. A magas srácok is bolondulnak az alacsony lányokért, szóval nem leszel rákényszerülve, hogy a magamfajta 170 mély hobbitokkal jöjj össze. Nem értem miért zavar a magasságod.
2017. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!