Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban élők, ki...

Párkapcsolatban élők, ki mondta ki először a szót?

Figyelt kérdés
"Szeretlek" :) Azt hallottam, a férfiak előbb szokták kimondani. Szerintetek van különösebb jelentősége?

2017. okt. 23. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem.
2017. okt. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Fogalmam sincs. De valószínűleg én, én vagyok a verbálisabb :) Azért ő is kifejezte, sokkal szebb szavakkal. Isteni fontosság meg minden. Szeretem, ha ajnároznak. Én vagyok a nő, legalábbis biológiailag, mert androgünök vagyunk inkább.


Teljesen mindegy, ki mondja ki és egyáltalán mondják-e valaha (már ha senkinek nem hiányzik). Valós szeretet legyen, az a fő.

2017. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Minden kapcsolatomban a másik fél, azaz a férfi. Nem szeretek beszélni az érzéseimről, és nem tudom elviselni a visszautasítást, sose mondanék senkinek ilyet elsőként.
2017. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A ferfi mondta.
2017. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A férjem mondta. Amikor először együtt aludtunk. Álmában megfordult, és odasúgta nekem💖
2017. okt. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
A ferfi mondta ki eloszor, aki mar a ferjem most :) Viszyonylag koran..3-ik randin, kicsit korai is volt nekem- dehat ugy latszik tenyleg komolyan gondolta. A ferfiaknem gondoljak tul a dolgokat..:)
2017. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátom mondta ki, mielőtt összejöttünk (akkor már 3 éve ismertük egymást, 4 éve vagyunk együtt). Az előző kapcsolatomban én mondtam ki először, az két év után kb. véget ért.


Szerintem hosszútávon nincs.

2017. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A párom mondta ki először.:) 18/L
2017. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a férjem
2017. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én vártam rá, hogy kimondja, de egy hónap után nem bírtam már tovább, és megsúgtam nek. persze már nagyon régóta szerettem ot, gondolom ezért nem bírtam tovább :D 2 éve vagyunk egyutt, kb 8 éve ismerem. 17/l
2017. dec. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!