Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől még lehet szerelmes belém?

Ettől még lehet szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, elég nehezen nyílik meg és mutat ki bármit is. Ezt mondta is.

Sosem ölel meg magától, azt mondja, neki erre nem nagyon van szüksége. Akkor bújik hozzám, mikor én megyek oda. Sosem mondja ki azt, hogy szeret. Mikor összejöttünk, akkor azt mondta, hogy belém szeretett. Nem sok időt töltünk együtt, de néha úgy érzem, ő annyira nem is vágyik többre. Nekem ez viszont kicsit kevés, és több törődésre vágyom.

Mikor összevesztünk, akkor éreztem egyedül, hogy nem akar elveszíteni, akkor szerelmének hívott meg könyörgött kb, hogy bocsássak meg, nem történt nagy dolog, nem csalt meg meg semmi ilYesmi, csúnyán beszélt velem főként.

Sokszor leszólt azért, amilyen vagyok. Például sokszor csinálok gyerekesebb dolgokat VICCBŐL, ő meg teljesen komolyan gondolja és közli, hogy ez milyen gáz volt...

Várjak még egy kicsit,

hátha idővel jobban megnyílik és változik, vagy szakítsak vele?

Én 22 vagyok, ő 24.


2017. okt. 23. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele, ha jót akarsz magatoknak.

Ő konkrétan leszarja, hogy neked kell a szeretet, és mivel neki erre nincs szüksége, nem csinálja. Normális párkapcsolat arról szól hogy szeretitek egymást, és megadjátok amire szüksége van a másiknak, önzetlenül.


"csinálok gyerekesebb dolgokat VICCBŐL, ő meg teljesen komolyan gondolja és közli, hogy ez milyen gáz volt..."

Szerinted ilyen sráccal fogsz tudni szórakozni jókat?

Miért jártok ennyi ideje egyáltalán?


Nem fog megnyílni, beteges a srác, ennyiből lehet látni eléggé, betegesen is ragaszkodik hozzád:

Ha vele vagy, nem érez semmit, ha pedig lelépnél már azonnal imádkozik hogy ne hagyd el.


Ez fog menni jó sokáig ha vele maradsz, hogy amíg együtt vagytok leszar, de mikor elhagynád nem fogod tudni mert hirtelen könyörögni kezd és imádni egy ideig.

Nagyon sokan csinálják ezt a "taktikát".

2017. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ismerős. Figyelj oda rá, kicsit jobban, de tarts egy pici távolságot, és semmiképp ne akaszkodj rá!

Mondd meg neki, hogy téged bánt, hogy sérteget, pedig nem tettél semmit, amivel kiérdemelnéd.


Ha magányos vagy egy kapcsolatban, az azt jelenti, hogy magadban is magányos vagy, és ő ebből könnyen azt érezheti, hogy neki csak arra kellesz, hogy legyen kihez bújni. Nem érdekel téged az ő személyisége, csak hogy ne legyél olyan magányos.


Ha valakit szeretsz, nem azért mész oda hozzá, nem azért öleled meg, hogy neked jobb legyen, hanem, mert tudod, hogy jó érzés mindkettőtöknek.

2017. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Párod érzelmileg egy rokkant sivatag, akiből még a gyerek is kihalt...nem hiszem, hogy hozzád való, de ezt csak soraidból vélem, te ismered természetesen.
2017. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :(
2017. okt. 23. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A szokásos sztori. A lány kifogta a mesebeli daliát (aki történetesen egy orbitális nagy tahó), és aztán jön sírni, hogy milyen rossz neki. Nem tudlak sajnálni, sőt, ki is röhöglek, ha-ha-ha!
2017. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megérdemled a sorsodat. Pedig egy ,,lúzer" jobban meg tudna becsülni. Ja, hogy az nem kell? Akkor így jártál, szenvedj tovább.
2017. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megérdemlem a sorsomat?! Gratulálok, nem is ismersz.
2017. okt. 23. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Ó, dehogynem. Ti mind ilyen sablonra vágott idióták vagytok.
2017. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8-as, te meg egy durcás kölyök, aki besértődött, mert nem kapott puncit.
2017. okt. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem-e? Hát, most is egy boldog párkapcsolatban élek, és a barátnőmmel csak röhögünk az ilyen libákon.
2017. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!