Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a tanárom csak engem hív...

Ha a tanárom csak engem hív úgy, hogy Reginám, akkor jobban kedvel, mint a többieket?

Figyelt kérdés
Másokat nem szokott becézni se semmi...
2017. okt. 24. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azokat szólította így kicsit gúnyos éllel, akiket nem kedvelt. :/
2017. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy a többieket nem Reginának hívják? Mert ez mindent megmagyarázna!
2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom: nem,nem kedvel jobban.
2017. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is így hív. Nevem plusz a birtok. Gyűlölöm, meg a nőt is. Rajta kivűl csak a mamám hív így de az más kategoria.
2017. okt. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon kedves velem.
2017. okt. 24. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig becézget a tanárom, de látszik a hangján,hogy nagyon kedvel mindig olyan szeliden cukin mondja,vhogy máshogy mint a többiek nevét...egyébként volt olyan tanárom aki mindig a "ke„ -t hozzarakta nevemhez,spec en nem birtam ,de hát nem tudtam semmit sem tenni!/
2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog. Van aki azért becézi a diákokat mert kedveli őket, és van aki gúnyolódásból teszi. Ezt neked kell érezned, hogy milyen hangsúllyal mondja. Egyébként az is lehet hogy így, becézve jobban tetszik neki a neved. Ez nem feltétlen jelenti, hogy jobban kedvel, de előfordulhat az is./
2017. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!