Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez generációs probléma, vagy...

Ez generációs probléma, vagy mindig is ilyenek voltak a fiatalok?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, már 2 éve.....


Azt vettem észre, hogy annyira parasztok a tanárokokal szemben a diákok h hihetetlen. Le se szarj....ák amiket a tanárok mondanak, nem tisztelik meg őket, nem bírják befogni előadások a szájukat.....


Ha jön vendég előadó, akkor simán lelépnek a teremből, de kb a többszáz hallgatóból a fele lelép...


Motiválatlanok, nem tudnak semmit, ép h csak a vizsgára felkészülnek és átcsusszannak valahogy....


Vidéki egyetemről beszélek, és nem noname a suli



Ezeket ti is tapasztaljátok h nem tudnak viselkedni a 20on éves emberek? Én is annyi vagyok, még is tisztelem a tanáraimat, és megadom nekik a tiszteletet.



2017. okt. 24. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom, és kétlem, hogy ez mindig is így lett volna. Ennek ellenére felesleges idegeskedned rajta, te tedd a dogod, járj órára, tanulj, kérdezz. Az a szerencsés helyzet, hogy veled nem szúrnak ki, csak magukkal.
2017. okt. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Buta az emberiség és a mai generációk lusták és olyan zombiszerüen viselkednek mint a walking dead filmben. Szinte a média hatása a gyerekekre hatással van nagyon és egyben változtatni tudják őket . Én talán kivétel vagyok nem vagyok a birkák képviselőinek tagja. Nem öltözködöm úgy nem viselkedek úgy és szelíd vagyok és nem teszem azokat a szokásokat amiket ők ez komolyr fordítva igy megy. 19F egy kivétel vagyok aki nem tart azzal a generációval ami van.
2017. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Jézus Mária! Ilyen helyesírással, hogy engednek manapság valakit egyetemre?!
2017. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem igazán idegeskedem miattuk..... csak inkább a tanárokat sajnálom, hogy a fostos 20éves gyökerek ennyire nem tisztelik meg őket... Ma is zh-t írtunk a legnagyobb teremben, kb fél óra azzal ment el h a tanár fegyelmezett és leültetett mindenkit a helyére meg csendet teremtett, mint az óvodában bas....zki.....

Utána meg jöttek pestről cégtől emberkék, és kb 400-an írtunk zh-t abból a fele gyorsan le is lépett, nagyon kínos volt, és annyira sajnálom ezeket az embereket hogy a szar oktatás ellenére próbálnának tenni valamit dehát a diákok meg nem vevők rá.....

Meg annyi plusz pontot, esélyt adnak hogy minél jobban csináljuk meg a félévet meg megszeressük a tárgyat, és erre ezt a tiszteletlenséget kapják... nagyon elszomorít.

2017. okt. 24. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én idősebb vagyok jóval, de nekem általános iskolában és gimnáziumban voltak igen tuskó osztálytársaim, megesett, hogy a tanár elsírta magát! És ezek mind jobb családból származó fiatalok voltak.

Régen is voltak ilyen fiatalok, nem is kevesen.

Egyetemen sok motiválatlan-lógós diák volt, de feleselős egy sem.

2017. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tapasztaltam ezt, mert évfolyamként elfértünk egy kisebb teremben és név szerint mindenkit ismertek, így ha valaki hiányzott, feltűnő volt rögtön, többszáz fős hatalmas előadóterem-méretű teremben meg simán megcsinálják - az egyén el tud veszni a tömegben - bár az én időmben ez sem volt igazán jellemző, megtelt az a hatalmas előadóterem is, még akkor is, ha tanár azzal kezdte, hogy "most megmondom előre, nem kell bent lenni".
2017. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Pestre járok. Nem szeretném lejáratni az egyetemet, szóval nem írom ki a nevét - az egyik legrégebbi és leghíresebb magyarországi egyetem természettudományi karára. Meglepő módon nálunk is sokan vannak azok, akik végigpofázzák, és végigvihorásszák az előadásokat. Ezért ülök mindig az első sorba, hogy minél jobban halljam a tanárt. Meg enni is ritkán szoktam órákon.


Egyébként: nagyon tisztelem a tanáraimat a szaktudásuk, és az abba fektetett munkájuk miatt.

2017. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább az általános és a középiskolás gyerekeknél vettem ezt észre.
2017. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez generációs probléma. Valószínűleg azért alakult ki, mert már nincs az a vasszigor az iskolákban, mint hajdanán. Hogy jobb volt-e akkor élni? Szerintem mindkét kornak megvannak a maga előnyei és hátrányai.
2017. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!