Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, ha Budapestre...

Az miért van, ha Budapestre írok egy e-mailt, legyen szó munkahely keresésről, vagy hivatali ügyintézésről, egyből visszaírnak, páróra leforgás alatt, vagy már másnap?

Figyelt kérdés

Ha itt akarok intézni valamit ahol lakom, nagyváros, akkor vagy vissza se írnak, de soha, vagy 1-2 hét múlva.

Ennek lehet az az oka, hogy Bp-en dolgoznak az emberek, nem csak ülnek, beszélgetnek és néznek ki a fejükből és használják mint munkaeszközt a számítógépes rendszert és mellesleg nem olyan érdektelenek mint vidéken ? Vagy mi ennek az oka ? Vidéken fele annyi ember sincs mint a fővárosban, még is pik pak letudnak rendezni mindent és mindenkit Bp-en.



2017. okt. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt pesten majdnem minden számítógépen megy :) ügyek intézése és álláskeresés meg végképp.
2017. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és itt is van hogy lassan mennek a dolgok,itt is van hogy néznek ki a fejükből
2017. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Amit én látok:

1) Bp-n a számítógép munkaeszköz, és napi szinten használják. Gyakran vidéken (mondjuk ezt én annyira nem nagyvárosban tapasztalom) csak azért készítenek egy fiókot, mert már van rá panasz/mozgolódás, hogy nincs e-mail, aztán a kihalásos rendszerben működő cégnél meg az 50éves Rózsika nehezen tanul bele, sokszor rá sem néz...

2) Bp-n sincs minden cégnél ez így... én pl. a kerületi rendőrkapitányságra küldtem mailt, meg akartam kérdezni, hogy egy bizonyos ügyben oda vagy az okmányirodába kell-e menni, és ha a rendőrségre, akkor mikor, mert semmi erre utaló dolog nem volt fenn a neten (egy bizonyos helyen a rendőrséget mondták, de voltak kétségeim)... 1,5 hete nem válaszoltak. Közben meg inkább bementem, mert nincs 600 szabadnapom, és persze az okmányirodába kellett menni :D. Tehát itt is vannak azért gondok.

2017. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!