Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az ember...

Miért van az hogy az ember akármilyen iskolába vagy képzésre illetve tanfolyamra kerül akkor mindig van egy olyan ember aki zseninek hiszi magát és beképzelt is?

Figyelt kérdés
én egy munkaügyi központos képzésre járok itt is van ilyen, na most kérdem én ha ez a gyerek tényleg olyan okos lenne mint amilyenek előadja magát akkor miért lett belőle munkanélküli?? És miért szorul ilyen munkaügyi központos képzésre?? Mert okos ember is lehet munkanélküli ez tény de az hamar találna állást és nem szorulna ilyesmikre ha tényleg okos az illető.

2017. okt. 26. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Napi munkaugyis kerdes, te tenyleg nem unod? :D
2017. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon okos az illető akkor feketén dolgozik + lehúzza az önkormányzatot is a pénzzel, cserébe bejár a képzésre eltölteni a kis idejét. Dupla pénz, mindkettő adómentes, és megszedi magát. Tény hogy nem lesz nyugdíja a bejelentetlen munka miatt, de hát mire eljut ez a generáció odáig hogy kiöregszik, senkinek sem lesz nyugdíja.
2017. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert sokfelek az emberek. Mindenhol van a “jó nő”, a “ki ha én nem” csávó, a csúnya büdös gyerek, a kövér csaj a sarokban és a többi... joreggelt. Üdv a világban! Örülök hogy én mondhatom el neked de “ILYEN AZ ÉLET”.
2017. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!